Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szuzesseg eseten egeszseges-e?...

Szuzesseg eseten egeszseges-e? Tapasztalatokat varok! 17/F

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ha a partnerem szuz, es en is az vagyok, akkor egeszseges-e az, hogy a megszakitjuk az aktust az erekcio elott, es ezt "popsiba" fejezzuk be? Ez nagyon beteges?


2009. okt. 30. 18:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát ha szeretsz g*ci-t szarni...
2009. okt. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De remélem nem úgy gondolod,hogy nem húztok óvszert:OMeg is verlek a notebookon keresztül...hát mit akarsz,egy 3kg-os csomagot 9hónap múlva?:OMert orgazmus ide vagy oda,az előváladékban is van sperma:O
2009. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

először még ne így! az első legyen rendes szép ^^

beteges? öhhmm..nem igazán csak sztem máskor csináljátok úgy : D

2009. okt. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

óvszer mindenképp!!!!

nem beteges,de mit gondolsz,jo emlék lenne neked meg a csajnak is hogy "popsiba fejezed be?

mivel szüzek vagytok ezért gyakorlatlanok is így könnyen okozhatsz neki fájdalmat!szerintem ne így csináljátok ahogy leirtad!

2009. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
azt hiszed hogy az csak úgy megy? nah próbáljátok ki, de előtte fogadjunk hogy bele tudsz-e élvezni a popsijába pár másodperccel azután hogy kirándottad a hüvelyéből mert jön az orgazmus. 100% hogy nem ugyanis az anális szex az nem így működik, hosszú percekig akár fél óráig is tágítani kell előtte a végbélt hogy beférjen a szerszám. jah és HA NEM AKARTOK GYEREKET AKKOR VÉDEKEZZETEK, létezik ugyanis előváladék a világon, te meg 10 másodperc után el fogsz élvezni kétlem hogy lesz időd kikapni a farkad, ez még gyakorlottaknak sem könnyű. legyen eszed védekezni ha már szexelni van!
2009. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy egy szűz lánynak be tudnád fejezni a popsijában. egyrészt nem tudnád bedugni, másrész szerintem nem is engedné.
2009. okt. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt szexelnél,legalább tanuld meg, mi az az erekció...
2009. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Azt nemmondta h nincs rajta ovszer...

De amugy pedig szerintem alapból eggy elég gusztustalan dolog a nuni és a fütykös eggymásért van,a popsiba meg eggy dolgot szolgál haggyad meg annak a dolognak szerintem örülj neki hogy volt olyan hülye h leakar veled feküdni. 17/f a te korosztályod véleménye!

2009. okt. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
a vedekezes alapszabaly...
2009. okt. 30. 18:57
 10/15 anonim ***** válasza:
Hogy szakítod meg az aktust MÉG AZ EREKCIÓ ELŐTT??
2009. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!