Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mért ciki ha valaki idősebb...

Mért ciki ha valaki idősebb korában még szűz?

Figyelt kérdés

Legyen egy "A" alanyunk, aki 25 éves és szűz. "A" ezek szerint úgy élt le életéből 10 évet (ha feltesszük, hogy fizikális vonzalmai az ellenkező nem iránt 15 évesen jelentkeztek), hogy valamiféle többlet javaknak, élvezeteknek mindvégig a hiányában volt. Ennek okát most ne boncolgassuk!

"B" víz nélkül több napot gyalogol és átkel a sivatagon, néha néha rábukkan egy egy oázisra és végül uticélját eléri... szerintem ha később ezt elmeséli menő dolognak fog hangzani hogy mennyit kibírt és milyen kitartó. Ő is ugyanúgy hosszú ideig nem jutott bizonyos alapvető javakhoz, szükségletekhez.

Kérdem én mért olyan ciki a szüzesség? Én nem vagyok rá büszke, hogy 22 évesen nem vagyok szűz, mert 2 olyan lánnyal is együtt voltam akik végül semmit nem jelentettek számomra. Igazából sok mindent megadnék érte, hogy meg nem történté tudjam tenni ezeket az eseteket. Szóval lehet, hogy kicsit fordítva gondolkodok, vagy a világ csavarodott már ki teljesen önmagából, de én felnézek a szüzekre.



2013. aug. 25. 00:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
46%
Tudod másoknak ennyi idő alatt akad egy viszonzott szerelmük, vagy volt pár remek dugásuk. Ennyi.
2013. aug. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
F**sz kivan az ilyen kérdésekkel már... 400x felteszik egy nap... Pontosan az ilyenek miatt gáz, akik felteszik ezt a kérdést. Ha nem létezne a kérdés, senki nem tartaná gáznak.
2013. aug. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
szóval akkor most én igazából király vagyok így tizenkilenc évesen?
2013. aug. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

azért tekintik annak, mert annak hogy vki 25 évesen szűz, ált negatív oka van (pl nagyon rosszul néz ki, rossz a stílusa, negatív kisugárzása van...)

de ha vkivel nincs semmi probléma és csak azért szűz mert várni akar míg talál vkit akit tényleg szeret, az egyáltalán nem gáz

2013. aug. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1:Megerősítést, cáfolást, a kérdés színvonalához méltó választ

2: "gyakorikerdesek.hu" semmi probléma ha a kérdés gyakran szerepel

2013. aug. 25. 00:52
 6/15 A kérdező kommentje:
3: nem ellenőrzök minden kérdést :D
2013. aug. 25. 00:53
 7/15 DreamWeaver ***** válasza:
81%
Egyáltalán nem ciki, de az egész élet tanulás. És a szex, a párkapcsolatteremtés, egyáltalán az emberi kapcsolatok, a talpraesettség, a kívánt karrier meglelése mind-mind tantárgyak. Ahhoz, hogy idővel egy egészséges és gyümölcsöző párkapcsolatot tudj alakítani, túl a legfontosabbakon (az érzelmi szálakon) tanulnod kell. Rengeteg tapasztalatot kell szerezned a párkapcsolataid által, legyen szó türelemről, a másik elfogadásáról, önmagad megismeréséről a másik fél által és szexről is. Amíg ezeket a tapasztalatokat megszerzed és felnősz a szerepeidhez és az önmegismerés által már határozottan tudsz döntéseket hozni és partnert választani, beletelhet 5-10-15 évbe is, vagy akár többe. Lehet, hogy megnyered a főnyereményt, és elsőre beletrafálsz a nagy őbe, de erre annyi az esélyed, mint a 6os lottóra. Minél később kezded el, annál nagyobb lemaradásban leszel a korosztályoddal szemben sőt, még a Nálad fiatalabb korosztállyal szemben is. És egy férfi libidója és nemzőképessége nem tart élete végéig. :) Senki sem fogja a kitartásodat menőnek tartani, mert ez nem sivatagi kaland. Ellenkezőleg, ha egyszer rászánod Magad arra, hogy belevágsz és belekóstolsz az első tapasztalatokba, két dolog történhet; hatalmasakat fogsz csalódni, mert Te is óriási piedesztálra emelted a szexualitást és a párkapcsolatokat, másik esetben iszonyú dühös leszel Magadra, hogy elvesztegettél az életedből hosszú éveket. Ez testi-lelki-érzelmi adok-kapok. Saját Magad hátráltatod a fejlődésedben azzal, hogy önmegtartóztatást fogadsz. Egyébként nekem meggyőződésem az, hogy az ilyen önmegtartóztatások mögött pusztán félelem áll és az idő elodázása, mert valahol valami gátol Téged abban, hogy el tudj indulni, és könnyebb a felelősséget a szőnyeg alá söpörni, mint összeszedni Magad és lépni.
2013. aug. 25. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves előző nagyon bele trafáltál.

Sajnos én is későn kezdtem el a csajozást (25), és iszonyú dühös vagyok már emiatt. Rengeteg évet elvesztegettem. Szóval kedves fiatalok próbálkozzatok csak, a csajozást nem lehet elég korán elkezdeni.

2013. aug. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 viktor123456 ***** válasza:

Azért cikki, mert azt az állapotot, hogy még ígyszer sem sikerült egy lánynál sem elérned, hogy megdxghasd, na ezt előnyben tünteti fel.


Ez valahol lelki defektust jelent, ezért is kerülik a lányok a szűz fiúkat. :-)

2013. aug. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
7-es: érdekes meglátás, sok igazság van benne, csak azzal nem értek egyet, hogy "elvesztegetett idő". Azt az időt amit az illető nem csajozásra/pasizásra fordított, bizonyára valami másra fordította. Az élet egy másik területére, munka, sport, tudományok, barátok...stb. Ezáltal ugyanúgy hasznosította a rendelkezésére álló időt, csak lehet más sorrendben végzi az élet tantárgyait, amelyeket említettél, mintha egyeteme 2. félévben felvennél egy pár 4. vagy 6. féléves tárgyat, de a képzést ugyanannyi idő alatt végeznéd el.
2013. aug. 25. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!