Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki hogy 22 évesen lány...

Ciki hogy 22 évesen lány létemre szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Voltak rövidebb ideig tartó kapcsolataim, de velük nem akartam lefeküdni, mert nem éreztem magamat elég érettnek ahhoz.
2013. aug. 23. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nem ciki, majd megtörténik ha úgy érzed már, hogy meg kell történnie és készen állsz rá :)
2013. aug. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nem ciki, mert a te döntésed volt.

Én szerettem volna mindig is, csak béna voltam hozzá. Na így már ciki..:'D

2013. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
Egyáltalán nem. Én személyesen szívesebben vagyok egy ilyen lánnyal:) 21/F(szűz)
2013. aug. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
ezek a kérdések cikik, de NAGYON -.-
2013. aug. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Az, nem is kicsit.


Az a "ciki" amit annak tartasz, ha pedig itt kerdezed, akkor mar minimum bizonytalan vagy...

2013. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem az,ne aggódj emiatt.
2013. aug. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem ciki, inkább számíts most egy rakás felajánlkozó szánalmas privát levélre.
2013. aug. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
26%
Nem ciki, inkább egy állapot... de tény, hogy a korosztályodtól elmaradtál. Ennek bizonyára megvannak az okai, amiket érdemes átgondolni. És - azt hiszem - érdemes ezen az állapoton változtatni:)
2013. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

Nem ciki, inkább cuki! :)

Komolyan.

többre értékelek egy nőt aki nem azért kefél jobbra balra, hogy ettől legyen menő, vagány belevaló, hogy felfigyeljenek rá, hanem azzal csinálja akivel valóban kívánja.

Teljesen jó ez így.

De azért remélem masztizni masztizol, mert az elvek szép dolgok, de ha nem ismered a tested kellőképpen és nincs tapasztalatod akkor bizony csalódás lehetsz az ágyban, és lehet pont annak akivel komolyan el tudnád képzelni. Emiatt persze nem kell akárkivel lefeküdni, de fejben legyél felkészült és ismerd a tested. Ehhez pedig használni kell. Ha pedig ezt nem akármilyen pasival akarod, akkor a kezeddel, mindenképpen használni kell a tested.

2013. aug. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!