Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy lefeküdtem a...

Lehetséges, hogy lefeküdtem a barátommal, de nem szakadt át a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

1 éve vagyok együtt a barátommal(18) és úgy éreztem,hogy eljött az ideje,hogy lefeküdjek vele.Ő már nem volt szűz,én viszont igen.Nagyon figyelmes volt,és amikor oda jutottunk,betette és először nem is nagyon éreztem,hogy bent van,de aztán nagyon jó volt és nagyon élveztük. De az lehetséges,hogy nem szakította át a szűzhártyámat? Amúgy a méreteivel nincs gond,elég nagy és vastag is a pénisze. Lécci minél hamarabb válaszoljatok!

16/L


2009. okt. 29. 19:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen volt az első nekem is amit te most leírtál.és hatodik sexnél jött a meglepi pici szúró érzés egy pilre meg picit vérzett is,nekem is rugalmasabb volt ezek szerint. De tükörrel látod,hogy ottvan e,mert nincs mélyen.
2009. okt. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a segítséget! :)
2009. okt. 30. 21:44
 13/16 anonim válasza:
az elsö együtt létnél nem 100% hogy átszakad a szüzhártyád!! nem mindig a pasitol függ...
2009. nov. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk, hogy lefeküdtél-e, ha te sem tudod?

Vagy így akartad feltenni a kérdést:


"Lehetséges, hogy nem szakadt át a szűzhártyám, mikor lefeküdtem a barátommal?"


Igen, lehetséges.

2009. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

szerintem azért érthető a kérdés..:)

és köszia válaszokat!

2009. nov. 4. 22:49
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha nem lesz durva veled, és eléggé benedvesedsz, akkor most már ne várd, hogy fájjon. Nem fog. Úgy néz ki, hogy elég rugalmas vagy. Lehet, hogy valamikor még átszakad, de az már nem nagyon fog fájni: ha fáj, akkor a lányoknak inkább a tágítás fáj.
2010. máj. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!