Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet, hogy terhes vagyok?

Lehet, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

A barátommal 17 hónapnyi együttlét után úgy gondoltuk, hogy ideje lenne valami újat kipróbálnunk. Konkrétabban olyan dologról van szó, hogy teljes behatolás nélkül kényeztetjük egymást. Észrevételeink szerint bennem nem élvezett el egy alkalommal sem, viszont mégis késik a havim. Nem igazán rendszeres, így nem tudjuk biztosan mit tegyünk. Az ominózus együttlétre tegnap került sor, így elvileg az eseményutánira még lenne idő, de nem akarjuk elkapkodni a rendszertelenség lehetősége miatt.

16/L


2013. aug. 19. 23:21
 1/6 anonim válasza:
huuu ez szivás
2013. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kérdésedből nem derül ki konkrétan mi történt.

Ha behatolás történt óvszer nélkül akkor lehetsz terhes.

2013. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Botond95: Nos, valóban nem volt óvszer és semmiféle fogamzásgátlás, mivel nem is akartunk eddig elmenni. Gyakorlatilag csak alig jött be, 2-3cm. Az se biztosan.

(nekünk is zavaros)

2013. aug. 19. 23:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Ittasak voltatok, vagy miért zavaros?


Próbáld meg összeszedni, mert nem vagyunk ezotévések... :)

2013. aug. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elovaladekban is lehetnek ondosejtek, foleg ha pl aznap mar elment egyszer a srac, de talan anelkul is.

Ezek utan ha pl. megujjaz muitan hozzaert a makkjahoz, plane

egy kis behatolas... persze hogy ez eleg - lehet. Nem nagyon nagy nagy a valoszinusege, de bizony megesett mar.

en ennyit tudok mondani.

2013. aug. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Beszeltem edesanyammal szerinte nem kell aggodnom csak kesik.
2013. aug. 21. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!