Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kimutathatta hogy terhes...

Kimutathatta hogy terhes vagyok e?

Figyelt kérdés
júl elejèn veszitettem el a szüzessègem megnyugvás kèppen csináltam 2 napja tesztet de viszont dèlután csinâltam meg ès negativat mutatott. Azon gondolkodtam utânna h reggel kellett volna megcsinálni mert lehet igy nem mutatta ki. szerintetek?? ja ès semmi bajom nincs csak a derekem szokott fájni. ès a köldökömnèl ugy dobog egy èr mintha a szivem lenne ott.
2013. aug. 8. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Már kimutathatta volna, azért szokták a reggeli vizeletből, mert abban a legnagyobb a terhességi hormon szintje.
2013. aug. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha a szex előtt kicsit utána olvastál volna a dolgoknak most nem lennének ilyen problémák.


Először is védekeztetek az egész szex alatt?


Másodszor. Terhességi tesztet általában mindig a legelső vízeletnél tesztelünk, mert az a legerősebb. A derekad fájhat mástól is, illetve a hasadnál eddig is dobogott azaz ér, csak nem vetted észre. De ha most az jön, hogy te azt hitted az a babáé akkor elárulom, hogyha terhes lennél akkor jó sokára érezhetnéd csak a szívét és még akkor sem biztos.

2013. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a vâlaszokat ès igen vèdekeztünk. akkor veszek egy mâsik tesztet ès reggel csinálom meg.
2013. aug. 8. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!