Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehet terhes vagyok? Többi lent

Lehet terhes vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés
az volt h nagyon berugtam amúgy a barátomnál voltam és le akartam vele feküdni de és addig kérleltem ameddig be nem raktam de nem sikerült mindíg ki csúszott az a kérdèsem h lehetek-e terhes? állítólag nem volt előváladák. normális válaszokat kérlek 15/L amúgy még soha nem csináltam ilyet
2013. aug. 4. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
már az vagy
2013. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes, de nem túl nagy az esélye. Gondolom nem kell mondani, hogy hülye voltál, de mindenki követ el hibákat... Legközelebb figyelj erre, nem kell a baj:)
2013. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
óvszert nem használtunk és csak kis ideig próbálkoztunk
2013. aug. 4. 13:54
 4/7 anonim ***** válasza:
"állítólag nem volt előváladék" Ha egyszer már berakta, a jó ég sem mondja meg, mitől nedves, tőled-e vagy tőle - csontszárazon meg nyilván nem fogja berakni, vagy ha igen neked az marhára fájna. A fiúk nem érzik, hogy jön-e előváladék, maximum ha lányon kívül vannak, akkor azt, hogy nedvesek, de egy full nedves környezetben nem fogja tudni megmondani. Szóval nyugodtan indulj ki belőle, hogy volt előváladék, és ebben az esetben van rá némi esély, hogy teherbe is eshettél.
2013. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. amúgy 2-3 másodpercig volt bent a farka
2013. aug. 4. 14:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy butaságot csináltál, tudod te mekkora felelősséggel jár ez az egész? 15 évesen nem hogy szexelned, még innod se nagyon kellene ha ennyire kis felelőtlen vagy. A legtöbb amit tehetsz, hogy imádkozol, hogy ne legyél terhes, vagy szaladsz a nőgyógyászhoz kiíratni az esemény utánit. Mert tudod a gyereket se nem az itt válaszolók se nem a barátod, hanem te fogod megszülni!
2013. aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tudom h nagyon nagy hülyeséget csináltam még soha nem rugtam be meg soha nem viselkedtem így mindíg is normális voltam és nem is volt célom le feküdni vele de ugye nem is történt meg hála a józanságának de tényleg nem volt előváladék csak nyál mert előtte... tehát értitek meg csak 2-3 másodpercig tedte be és ezt kb3x történt de mindíg kicsúszott hát nagyon rémlem h nem lesz baj mert egy senkinek érzem magam....
2013. aug. 5. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!