Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sokan vannak akik 14 évesen...

Sokan vannak akik 14 évesen vesztették el a szüzességüket?

Figyelt kérdés

Lécci meséljétek el hogy hogy volt,milyen érzés volt,mit éreztetek amikor belétek hatolt a barátotok.

CSAK OLYANOK ÍRJANAK AKIK 14 ÉVESEN VESZÍTETTÉK EL!!!!!!!


2009. okt. 27. 20:20
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
08:13: kicsit nagy az arcod, nem gondolod? Hidd el, egy 17 éves lány meg nem kezdene egy kis p*ccsel. :)
2009. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

"Miért kell lepontozni?

Mert elmondtam a saját tapasztalatomat...?"--->

elmondod a "tapasztalataidat"???:D---> már maga a tapasztalat szó is röhejes, hol van egy 14-15 éves lánynak tapasztalata, pffff egy 20-on felüli nőnek lehet, de neked nincs olyanod!!!, és azért kell lepontozni mert neked rohadtul nem ezzel kellene foglalkoznod...:S szánalmasak vagyok, a kérdés feltevője is és minden 13-14 éves csaj is aki ilyenekkel foglalkozik...:S majd meglátjátok mi lesz belőletek 4,5 év múlva...jujj XD

2009. okt. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
60%

Utolsónak:

18 vagyok, és mindez 4 éve volt...

Azóta már van tapasztalatom, és elmondtam, hogy az akkori nekem milyen volt!

Miért kell lepontozni?

Mert másnak az első szex később jön el?

Ez van...

Én se pontozok le olyat, aki 25 évesen veszti el azzal az indokkal, hogy mekkora egy nyomorék vagy hogy biztos bűnronda és eddig nem kellett senkinek!

2009. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Bocs... azt kihagytam:

Szóval mi lesz belőlem/belőlünk 4-5 év múlva?

Eltelt 4 év azóta...

Másfél éve van komoly kapcsolatom... :) Szia!

2009. okt. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
12:57 Tudod ki a pocs... Amugy meg elég sok visszajelzést kaptam vissza nálam idősebbektől is. És volt 1 éves kapcsolatom is egy nálam másfél évvel idősebb csajjal. Nem tudom mi a fenének kell beszólni és oltogatni az embert... Láma :)
2009. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Én is 14 voltam a pasim 17. MIndketten szüzek voltunk. Nem bántuk meg. Most már több mint 2 éve együtt vagyunk és nagyon komoly a kapcsolatunk. De csak akkor tedd meg ha érzed hogy komoly lesz a kapcsolat és nem csak pár hónapos. Mert akkor ne tedd meg mert később lehet megbánod. 16/L
2009. okt. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
"18 vagyok, és mindez 4 éve volt... " --> itt nem arról van szó, hogy most hány éves vagy...örülök neki hogy 18 vagy és boldog párkapcsolatban élsz, de azt értsd meg hogy egy 14 éves lánynak egyáltalán nem ilyenekkel kell foglalkoznia... na mind1 lényegtelen...úgysem fogunk ebben egyet érteni...kész...:D
2009. okt. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
Amikor behatolt kicsit fájt és vérzett is, de nem sok vér jött ki. Markót Gábor 21/f Szombathely
2010. jan. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!