Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még mindig látszik a szűzhárty...

Még mindig látszik a szűzhártyám. Ez normális?

Figyelt kérdés
7 éve veszítettem el a szüzességemet, de még mindig látszik a szűzhártyám maradványa. (A bunkó válaszok megelőzése érdekében nem csináltam soha extrém durva szexet és összesen 2 párom volt, mind a 2 hosszú, s még mindig a 2. párommal vagyok). Ő mondta, hogy ha (ez hülyén fog hangzani) széthúzza, akkor látszik, hogy hol "szakadt szét". Úgy illenek össze kb, mint a puzzle. Sose volt bajom vele, nem is fáj, meg semmi, csak furcsa. Azt hittem, hogy tök szimetrikus ott lent, nem ilyen "szétszakadt". Ez másnak is ilyen, vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? (Amúgy nekem nagyon fájt az első még anno és véreztem is). 22/L

2013. aug. 8. 12:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem lyukas ha nem ilyen "szállakból" áll amik között rés van. És nem a kis p*cs miatt volt fájdalmasan hanem mivel, a maradványok alapján hogy megmaradtak neki, biztos erősebb volt ez a hártya, és nehezen szakadt át ami fájdalommal járt.
2013. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazából nem volt kis p***. 19 volt, mikor történt és előttem volt már 3 barátnője. És durva sem volt. Utána még 4 évig jártunk. Az már más kérdés, hogy amúgy meg egy nagy fa**, mivel megcsalt 4 év után, de nyilván ez már jóval a szüzesség elvesztéses dolog után volt. :D
2013. aug. 8. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!