Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 körüli szűz srácok! Örülnét...

20 körüli szűz srácok! Örülnétek ha megtanítanálak titeket csajozni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 16:17
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ezeket taníthatod, én haveromat próbáltam, de csak addig működött a dolog, amíg átvitt értelemben fogtam a kezét. Magától egy lépést sem tett azóta se nő felé.
2013. aug. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nem megy, még ha szeretnéd se lehet a sok kis gyökeret...:D:D
2013. aug. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem tettem volna fel a kérdést ha nem lennék biztos benne hogy megy.
2013. aug. 5. 16:21
 4/20 anonim ***** válasza:
Adsz egy kövér bankszámlát, és további gondjaim nem lesznek.
2013. aug. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Taníts mester kérlek, taníts. Nélküled nem ér semmit sem az életem, kellesz nekem hogy kelljek egy csajnak. Taníts kérlek te nagy macsó kandisznó :D Na segítesz?:)
2013. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ezeket nem csajozni kell megtanítani, hanem azt, hogy bízzanak magukban. Meg egy egészséges önképet sem ártana kialakítani bennük.


Az hogy nem megy nekik a ""csajozás"", csak egy tünet. A baj forrása mélyebben van.


# 2:

Szerintem neked sincs minden rendben odafent, ha idejársz gyökerezni az internetre.

2013. aug. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Hatos, jól látod a problémát.

Nekem is hasonló gondjaim voltak régebben.

Szóval a világról, és önmagukról alkotott képüket szedem szét azoknak akiknek eddig segítettem. Komoly kapcsolatban élek, és pár éve még oda se mertem menni egy lányhoz. Épp az ilyeneknek segítenék, akik nem mernek próbálkozni, vagy próbálkoznak, átlagos külsővel, és nem tudják miért küldik el őket.

2013. aug. 5. 16:37
 8/20 anonim ***** válasza:
Persze, hogy örülnék, csak már nem hiszek a mesékben.
2013. aug. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Nah mesélj hogy lett átlag feletti külsőd?
2013. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Utolsó:

A külsőn is rengeteget lehet változtatni.

De én nem foglalkozok ilyenekkel.

Átlagos, vagy átlagosnál picit csúnyább srácokat viszont meg tudok tanítani csajozni. Ha igényes vagy, és nem vagy kimondottan csúnya lehet barátnőd.

2013. aug. 5. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!