Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon szexelni akarok! Mit...

Nagyon szexelni akarok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én meg a barátnőm is 14 évesek vagyunk:S az elmúlt pár napban szószerint megvagyok bolondulva:D egész nap a barátnőm jár az eszembe, formás feneke, feszes cicije.. ő még várni akar vele, de én már megvagyok zavarodva. önkielégítés volt, rá egy órára újra kívánom:S tippek/tanácsok érdekelnek hogy mitévő legyek
2013. aug. 5. 13:18
1 2
 11/15 anonim válasza:
89%

Remélem az apja majd rád segít az öklével.


Akkor aztán a csúcson leszel.

2013. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
75%
Hugom pont 14 éves. Nem élnéd túl, te kis taknyos.
2013. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Girgoy ***** válasza:
93%

Engem csak az érdekelne, hogy más is érdekel Téged a barátnődben a testén kívül?


Ha nem, akkor milyen kapcsolat ez? Nézz magadba: valójában az önkielégítést akarod feldobni egy élő szexbabával! Egy ilyen kapcsolat mennyir elesz tartós? Mondjuk bőkezűen adok Nektek 1 hónapot... Szokj hozzá a gondolathoz, hogy ezen a vágányon már 1 hónap múlva nem lesz ott Neked a formás fenék...


De esetleg felfedezhetnétek egymásban a test mögötti embert, azzal el lennétek jópár évig, amíg érettebbekké váltok. Ja és egy érdekesség: tudod, házasságban se dugsz akkor, amikor csak akarsz. Az ember attól lesz ember, hogy megtanul uralkodni magán! Nem, mint az állatok...

2013. aug. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 lökött lány ***** válasza:
100%

# 10/13

Hülye vagy te???? Az ilyen válaszokat le kéne tiltani!

2013. szept. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
61%
nagyon fiatalok vagytok basszus :DD legkorábban is 17 évesnél előbb nem érdemes elkezdeni
2015. márc. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!