Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megujjazott a barátom. Néha...

Megujjazott a barátom. Néha kicsit fájt, de egyébként jó volt. Elveszthettem a szüzességem? Ha igen, attól még megkaphatom a méhnyakrák elleni oltást?

Figyelt kérdés
Mik a feltételei az oltásnak?Hány éves kortól lehet megkapni?Mennyibe kerül?Ha rendszeresen megujjaz,akkor nagyobb a kockázata-ha eddig nem-,hogy elvesztem a szüzességem?Ha megreped a szűzhártyám,attól még megkaphatom az a bizonyos védőoltást?Van még más oltás,amit szüzesség elvesztése előtt kell megkapni?Legyetek szívesek segíteni! egy 14 éves csaj
2007. szept. 26. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az oltásnak semmi köze a szüzességhez! Akár családanyák is kaphatják! (és kapják is, ha kérik)
2007. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem volt egy barátnőm, akinek nem adták már be az oltást, mert nem volt szűz. A szűzességedet meg elveszíthetted már. Volt esetleg némi vérzés is utána? Az jelezhette a szűzhártya elszakadását. Persze nem mindenkinek van...
2007. szept. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Barmikor megkaphatod az oltast amig nem gaptad el a human papiloma virust.Az meg csak szexualis uton terjed.Es arra is szoktak tesztelni( a tesztet kb 7 ezer ft-ert vegzik) ha mar megkezdte az illeto a szexualis eletet.Amugy ha jol tudom 3 oltast kapsz(marmint ugyanazt 3x)es kb 30 ezer ft darabja.
2007. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Újra leírom hogy a szüzesség nem egyenlő a szűzhártyával. Szerintem már ne nevezd magad szűznek. Ha nem szakadt el a hártyád akkor legközelebb el fog ha majd valami mást csináltok. Ne foglalkozz vele. Lényegtelen.
2007. okt. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!