Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mitől rossz egy...

Szerintetek mitől rossz egy lány az ágyban? Nem inkább a fiúkon múlik a dolog?

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 15:07
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálok érdemben válaszolni a kérdésre, de sajnos minden ember másként szereti a szexet, ezért csak általános dolgokat tudok mondani.


Előszöris a legfontosabb, hogy ne legyen passzív a nő. A szex nem azt jelenti, hogy van egy lány akin van egy lyuk, mi meg ürítünk bele. Ennél sokkal-sokkal több. Van persze olyan is, hogy az emberre gyorsan rájön és csak egy quickyre vágyik, de az kicsit más azért :) És hát a nőre is rájöhet a gyorsszex igény és elkaphatja a pasit egy gyors körre.

Fontos, hogy élvezd te is és legyél 100%-ig gátlástalan. De teljesen. Semmit ne szégyellj, semmit ne takargass, mindent kérj amire vágysz és mindent csinálj meg amire vágysz.

Tegyél meg mindent amire a partnered kér, azon a határon belül, ami még számodra is elfogadható.

Légy tüzes és kezdeményező. Mássz rá, kapd el, motiváld ha lankadna a figyelme.

Olvass, beszélgess, tájékozódj mindenféle technikákról. Beszélgess a pasiddal, hogy mit szeretne, intimtornázz, gyakorolj, ismerd a tested (maszturbálj, hogy megismerd)

Egy-egy szex célja lehet az is, hogy gyakoroljatok valamit, nem feltétlenül az orgazmus. MEg úgy általábn a szex szólhat önmagában a szexről, nem kizárólag az ejakulációról, vagy a te orgazmusodról. Ez a kettő (mindkettő) talán szükséges velejárója a dolognak.


Biztos kihagytam pár dolgot, de most mennem kell :)

2013. júl. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem 60% a fiúé és 40% a lányé. Bár ahol fordított az arány ott is kijön a 100% úgyhogy nem gond. :D
2013. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Attól rossz, ha visszafogja magát, szégyenlős, a jó pedig az, ha segít a fiúnak megtalálni az előnyös testhelyzeteket, csökkenti a stresszt, meg ilyesmi.
2013. júl. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az előttem lévők már leírtak sok mindent, amivel egyetértek, pl. a passzivitás.

Az én párom nem csak fekszik, tesz is a szexért, mégsem jó vele, hiába próbálkozik és mondom/mutatom hogyan volna nekem jobb. Egyszerűen képtelen rá. Nincs hozzá fizikai erőnléte, hogy ő is mozogjon, hamarabb élvez el ha lovagol, mint hogy én elmenjek. Sokáig fogazott orális szex közben, alig lehetett rávezetni, hogy ne úgy csinálja. Mindig a neki kényelmes elfekvős pózban akar kezdeni, hogy semmit ne kelljen tennie. A kézimunka megint az a kategória nála, hogy elfárad benne fél perc után. Bizonyos pózok pedig esélytelenek nála, mert begörcsöl a lába tőle. Egy szóval egy nőnek nagyon könnyű rossznak lennie az ágyban, mert alapvetően csak azt várják el, hogy a férfi dolgozzon meg mindkettejük orgazmusáért.

Amitől még rossz lehet egy lány az ágyban, hogy képtelen több dologra is figyelni, például szopás közben nem masszírozza az ember golyóit, vagy ha azt nyalja, esziben sincs hozzáérni a férfi farkához.

2013. aug. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!