Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy csaj elveszti a szuzess...

Ha egy csaj elveszti a szuzesseget a kulsejen mennyire vevodik eszre h o mar nem szuz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 11:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%
Te meg ha nem tudsz írni kedves utolsó, akkor inkább te is tedd ezt ;)
2009. okt. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
49%
Állítólag az anyukák azonnal észreveszik ha a lányuk már nem szűz.
2009. okt. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:

A homlokára lesz írva nyomtatott nagy betűkkel hogy:sűrűn használt elvtársnő.

Szerinted???XD

2009. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

hát a legtöbb (14-16éves leányok tiszt. a kivételnek!) beképzeltebbek lesznek és nagypofájúak! XD

(vagy lehet csak én vagyok rossz környezetben)

2009. okt. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Külsején szerintem semmi csak talán magabiztosabb lesz, na meg amit az előttem válaszoló írt. :D
2009. okt. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mennyire vevődik észre..

Atyaég. Ez meg milyen igenem?


Amúgy anyum szerint kiélt fejük lesz, szinte mindenkiről meg tudja állapítani, hogy volt-e már fiúval.

De természetesen semmiből nem tudod megállapítani. Ha ennyire érdekel kérdezd meg, maximum kapsz egy jobbost.

2009. okt. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kedves tegnapi 13:53-as és kérdező!

Ez a kérdés fölösleges, mert logikus, jólnevet, okos gyerekeknek ez nem jut eszébe. Aki elég Discoverit, Spektrumot, NG-ot néz és bújja a tankönyveket, az tudja, hogy NEM, N.E.M (szótagolni sajna nem tudom a NEM-et) látszik rajta. Csak a nagyon közelében élők tudják ezt megállapítani, de még lehet ők sem.

2009. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Értelmes higgadt válasz: nem látszódik az ember külsején, ha esetleges hormonális változásokra gondolsz, akkor arra is az a válsz hoyg nincs ilyen, hacsak nem szed fogamzásgátlót...De első szex előtt nemhiszem hogy van aki szed. Külsőre semmi de semmi nem látszódik.
2009. okt. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%
A viselkedésen lehet észrevenni. Na meg, ha valaki nagyon rázza a seggét :D
2009. okt. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Szerintem kívülről nem változik semmi. Ha pedig nincs szerencséje és nem védekeztek akkor komoly külső és belső változások léphetnek fel.
2009. okt. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!