Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez annyira ciki lenne?

Ez annyira ciki lenne?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok és most már egyre többen mondják hogy elveszíthetném. De nem tudom ez szerintem nem így működik. sok olyan barátnőm van aki azt mondja hogy ez már ciki. Nem azért de az ciki véleményem szerint ha valaki már 14 évesen elvesztette... vagy csak én gondolom így? szerintetek is ciki hogy még szűz vagyok ? lehet én vagyok egy kissé maradi.. kort és nemet is írjatok légyszi 15/L

2013. júl. 25. 21:59
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Akik most baszogatnak, majd egy pár év múlva rájönnek hogy rossz ötlet volt, és neked volt igazad. Szerintem meg fogják bánni hogy csak azért feküdtek le valakivel hogy túl legyenek az elsőn, ami a legemlékezetesebb marad. Egy olyannal akivel nem is gondolták komolyan, és aztán gondolom az "akció" után ott is hagyták őket ...
2013. aug. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!