Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez annyira ciki lenne?

Ez annyira ciki lenne?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok és most már egyre többen mondják hogy elveszíthetném. De nem tudom ez szerintem nem így működik. sok olyan barátnőm van aki azt mondja hogy ez már ciki. Nem azért de az ciki véleményem szerint ha valaki már 14 évesen elvesztette... vagy csak én gondolom így? szerintetek is ciki hogy még szűz vagyok ? lehet én vagyok egy kissé maradi.. kort és nemet is írjatok légyszi 15/L

2013. júl. 25. 21:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Hidd el, jobb később. Rengeteg dologgal kell számolni, figyelni, ha valaki szexuális életet él, ami annál nehezebb, minél fiatalabb vagy, főleg ha a szüleid annyira nem figyelnek az életed ezen részére. Szerintem nem a kor számít egyébként, hanem, hogy késznek érzed-e magad, és van-e melletted egy olyan ember akivel meg mered osztani a dolgaidat (akkor is ha kínosak), és tudod, hogy melletted áll. 18L
2013. júl. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ők már nem szüzek vagy csak a szájuk nagy? Azért azt kérdezd már meg tőlük, hogy szerintük meddig nem gáz szűznek lenni?
2013. júl. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Egyik se ciki, az lenne egyedül neked ciki ha akkor veszítenéd el amikor nem akarod.
2013. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:

szerintem egyáltalán nem ciki

én 16 voltam és jó volt azal csináltam aki vel szerettem volna és még most is együtt vagyunk , de ettől eltekintve várhattam volna még,

mert az a fiú aki képes rád várni az meg fog becsülni is

15 és fél voltam amikor összejöttünk és több mint 1 évet várt rám úgyhogy nem csalt meg

úgyhogy cask nyugodtan várj egy olyanra aki tényleg fontos neked és ha valami rossz lenne fájna nem érzed majd magad kellemetlenül, ha le kell állítanod, mert nem jó


20/L

2013. júl. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
köszi a rendes válaszokat! :D és örülök hogy így gondoljátok :) legalább kiderült hogy nem bennem van a baki :D
2013. júl. 25. 22:15
 16/21 anonim válasza:
Én 12 évesen elvesztettem.Az is elég ciki hidd el ;) 18F
2013. júl. 26. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem normális aki azt mondja, hogy ciki a szüzesség! Pláne 15 évesen! Ne foglalkozz ilyenekkel! Örülj, hogy normális lány vagy!
2013. júl. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szégyen 14-15 évesen és alatta szexelni,buták a barátnőid ne hallgass rájuk,eleve gáz,hogy a szüzesség elvesztése náluk a fontos.
2013. júl. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:

Szióka!


Egyáltalán nem ciki! Jól gondolkodsz, ne azért veszítsd el mert a barátnőd így gondolja. Majd eljő annak az ideje amikor TE határozod meg, hogy mikor és hogyan. Csak egyszeri alkalom, legyen felejthetetlen és számodra jó emlék. (én 17 voltam akkor)


Üdv

(28/L)

2013. júl. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
23 évesen vesztettem el. És? Nem találtam cikinek és a barátnőim sem - BARÁTNŐIM! - szekáltak vele.
2013. júl. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!