Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy tudnám legyőzni a félelme...

Hogy tudnám legyőzni a félelmemet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most csütörtökön lesz az első alkalmam, és mielőtt jönnek itt az előítéletek, meg szidások, 18éves vagyok, és már késznek érzem magam rá, csak mindig mikor elgondolkodok hogy mi lesz, eszembe jut, hogy a gumi is elszakadhat, és simán teherbe eshetek. És utána mindig elkezdek parázni, és azon vagyok, hogy áhh, inkább még nem. De ez meg olyan, hogy akkor inkább nem megyek ki az utcára, mert a fejemre eshet egy cserép, körülbelül ilyen ez az egész. Mondjatok valamit, hogy hogyan tudnék feloldódni?

Köszi a válaszokat :)


2013. júl. 23. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
79%

egy pohár bor, vagy egy kis kupica finom likőr csodákra képes!

nemkell több csak ennyi! hidd el! :)

ne rontsátok el azzal az elsőt, hogy aggodalmaskodtok! legeytek lazák, de figyelljetek is egymásra! :)

2013. júl. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%

Ennyi erővel attól is félhetnél, hogy amíg úton vagy hozzá elrabolnak a szervkereskedők.

Vagy hogy egy repülőből lezuhanó wc folyadék épp rád esik.

Vagy hogy nemcsak hogy terhes leszel, ráadásul ikreid lesznek. Sziámi ikreid.

Vagy hogy megtámad egy kutya. Akitől szintúgy ikreid lesznek. És nem fajtiszták.

Vagy hogy valaki éppen arcon dob egy lekváros palacsintával.


Na én ilyesmin szoktam gondolkozni néha

2013. júl. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elszakad a gumi, még nem kell teherbe esned. Esemény utáni tabi is létezik. Valamint talán vagytok annyira jó viszonyban a pároddal, hogy tudd róla, képes helyesen felhelyezni egy gumi óvszert, és akkor nem szakad el.
2013. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért parázol, mert ez ilyen tervezett dolog. Ahelyett, hogy hagynátok, hogy akkor essen meg amikor mindketten jónak látjátok (csak a védekezésre kell figyelni). Szerintem a tervezettsége öli meg az egészet. A legjobb (saját tapasztalat), hogy az egyik petting-alkalommal egyszercsak nem állsz meg a pettingnél. Ugyanis akkor nem fogsz azon görcsölni, hogy mi minden mehet rosszul.
2013. júl. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tervezett szex? Előre látom:

Elmentek a búvóhelyre, leültök egymással szemben, és kinos csend... Így nehéz lesz feloldódni. Egy spontán jött gyors kamaty is sokkal jobb tud lenni ennél.


Ha nem terveznéd, nem paráznál mert a vágy elnyomja benned pont mikor kell. Mire észreveszed mivan, már meg is dugtak :)

2013. júl. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne tervezgessétek, mert tuti nem úgy sül majd el.


Ne félj, jó minőségű gumit vegyetek, az tuti nem szakad ki. Mi négy hónapja durexezünk és semmi baj nincs vele.


Ha meg kiszakad - elv. nem is történhet meg, ahhoz nagyon durvulni kell -, hát istenkém, esemény utáni is létezik.

2013. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!