Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek hogy tudnám ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy tudnám ezt a félelmemet legyőzni?

Figyelt kérdés
Csúnyának tartom magamat és főleg emiatt már középsulis korom óta állandóan félek és bizalmatlan vagyok a lányokkal szemben, akikkel ismerkedem, attól tartok, hogy kinevetnek vagy kigúnyolnak, ha megtudják hogy nézek ki. Igazából úgy tapasztaltam, hogy a fiatal lányoknak nagyon számít a külső és, aki nem fullos pasi azt kinevetik vagy megalázzák. Tapasztaltam magamon is, főleg az orrom miatt kaptam sokat, sajnos tényleg nagy és csúnya formájú. Ráadásul testre sem vagyok jó pasi, adonisztól messze állok.
2012. nov. 3. 18:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát akkor ne siránkozz hanem kezdj el sportolni,és legyél igényesebb,öltözz divatosan

Legyen önbizalmad és utána már nem nézik az arcot

2012. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Vannak még kedves fiatal lányok elvétve, nem kell magad Brad pittre átműtetni.Egyet mondok ha látják hogy van önbizalmad és jó dumádhoz jó egyéniség társul akkor a külsőd el fog törpülni ezek mellett.
2012. nov. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!