Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lehetséges hogy...

Szerintetek lehetséges hogy szüzen fogom leélni az életemet? 22/F

Figyelt kérdés
Nincsenek barátaim egyáltalán, félek a lányoktól, nagyon gátlásos vagyok, dadogok. még a neten se merek lányoknak írni :(

2013. júl. 20. 16:14
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom,hogy semmi értelme komolyabban változtatni.Én évekkel ezelőtt kövér,igénytelen,tele voltam fóbiával,zárkózott voltam.Manapság meg már sok lánnyal beszélek,ismerkedek,mégsem kellek egynek sem.Gyúrni gyúrtam régebben is,jó volt a kondícióm,csak elhízott voltam.Egy picit módosítottam a kajálásomon annak idején és kb 2-3 hónap alatt le is adtam a plusz súlyokat.A kondizás meg önbizalom növelő,de a nőkkel szemben fabatkát sem ér.hiába érzed,meg látod magadon hogy egyre erősebb,meg magabiztosabb vagy benne,akkor sem.Fóbiáim elmúltak,nyitottabb vagyok,komolyabban foglalkozom a nőkkel,állítólag csúnya sem vagyok,de én mégiscsak annak tartom magam nem is kicsit.igényes is vagyok,meg jobban is öltözködök,de nulla eredménnyel.Egyszerűen valamiért nem kellek egy nőnek sem és még az esélyt sem adják meg egy esetleges kapcsolat kialakításhoz.Bár ezeket a változtatásokat nem a nők miatt tettem meg,hanem azért,hogy hátha jobban fogom érezni magam.Szóval ha valamivel meg tudja valaki fogni a nőket,akkor azt előnytelenebb külsővel is megteheti többségben,persze azért igényesnek kell lenni.
2013. júl. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!