Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha valaki ma elvesztené a...

Ha valaki ma elvesztené a szüzességét 2 nap mulva pedig másik fiuval feküdne le, aki erröl semmit nem tud észre venne valamit a tapasztalatlanságon kivül?

Figyelt kérdés

Még mielőtt ellennék ítélve:CSAK kiváncsi vagyok :)

Előre is köszönöm a válaszokat!(:



2013. júl. 17. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:

persze. Két féle jó szex létezik:

az egyokben mindkét fél tapasztalt. a Másikban csak az egyik.

a Harmadik variáció mikor az egyik fél csak azt hiszi, hogy ő tapasztalt. Na az a nagyon rosz szex. :)

2013. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A fiú szó hosszú ú-val írandó.
2013. júl. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

es mi miota vagyunk nyelvtan oran?

valaszolva a kerdesedre, nem. nem venne eszre.

2013. júl. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert csak nyelvtan órán kell helyesen beszélni/írni, ugye? Te biztosan valami kukás vagy.
2013. júl. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ma épp ráérek :P
2013. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen csajjal de tudtam róla. Tapasztalatot akart szerezni. Ami azt illeti rá is fért mert kifejezetten nagy marhaságokat csinált szex közben. Nameg fél óra volt benyomni neki annyira szorongott. Akkoriban még tapasztalatlan voltam de akkor is nagy tanulság volt az a borzalom. :D

30F

2013. júl. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!