Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen okból vagytok szüzek,...

Milyen okból vagytok szüzek, pl jó érzés, nincs másik fél?

Figyelt kérdés
Jó érzés alatt értem, hogy sokak számára értékes pozíció és élvezi mások próbálkozását, vagy elmonmdhatja magáról, hogy ő egyáltalán nem k.urva.
2012. nov. 17. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs másik fél :(. 19/F
2012. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Azért vagyok szűz, mert több mint 30 lány kikosarazott.
2012. nov. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
vallási okok, jó érzés. abszolút értékként gondolok a dologra!
2012. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Per pillanat nem vagyok szerelemes, eddig pedig mindig viszonzatlan volt, ha megtetszett valaki. 21L
2012. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igazából én büszke vagyok rá, hogy az vagyok. Nem sietek sehova, úgy érzem még ráérek. És még azt sem tudom, hogy anyunak hogyan mondanám el :)
2012. nov. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16 évesen még nagyon korai lenne..és még nem találkoztam senkivel sem :) amúgy meg majd csak kb. egyetemen/főiskolán vagy azután akarom.
2012. nov. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mert nem volt még komoly kapcsolatom, nem álltam rá készen, a fiú túl korán akarta. De lassan elszeretném veszíteni. 17/L
2013. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!