Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ciki, ha 23 évesen szűz...

Ciki, ha 23 évesen szűz vagyok? Tudom, ezer ilyen kérdés volt már, de többi lent.

Figyelt kérdés

A saját korommal még nem találkoztam szüzességi kérdéseknél.

Nem az érdekel, hogy a korosztályom, vagy bárki mit gondol, csak attól tartok, hogy egy korombeli férfi, vagy nálam idősebb már nem akar tanítgatni.

Lett volna alkalmam, viszonylag sokszor elveszíteni, de sosem találtam alkalmasnak.


2013. júl. 10. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
És semmiben sem különbözik ez a kérdés a többi ezertől.
2013. júl. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ugyan miért lenne az? Csak mert mások sokan gondolják így? Ne foglalkozz vele! Veled egy korban vagyok, szintén szűz, de nagyon nem tud érdekelni, hogy esetleg lenéznének emiatt. Én nem szégyellem, innentől boldogság van és nincs miről beszélni :)
2013. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egy nőnek soha sem ciki, de ilyenkor mindig elgondolkozom, hogy vonzó lehet-e egyáltalán. Most majd jön sok privi, válogathatsz.
2013. júl. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem, hanem erény. Legalábbis egy értelmes fiú szemében az.
2013. júl. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút erény, én simán összejönnék korombeli szűz lánnyal. 21/F
2013. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

Most miért jöttök mindig azzal hogy ez erény??? Itt mindenki csak a nyálát csorgatja és senki nem volt még (szűz) nővel?

Ezer más lényeges ismérve van egy jó nőnek! Sokadlagos hogy szűz-e még.


Egyébként meg inkább hátrány, mint előny szerintem. Legalábbis elgondolkodtató hogy miért nem élsz már kb. 5. éve nemi életet.

2013. júl. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
általában nem megfelelő emberekkel hoz össze a sors.
2013. júl. 11. 00:05
 8/12 anonim ***** válasza:

Hülyeség az, hogy "nem akar tanítgatni". Egy kapcsolatban sokkal nagyobb áldozatot (és ez a fajta tanítgatás nem is nevezhető ennek) is megtesz egyik a másiknak. Miért pont ez lenne kivétel?

25F

2013. júl. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ha csaj vagy akkor semmi baj, csak jelezd a randikon hogy nem vagy prűd és kívánod már nagyon, akkor nem koptatnak le

f19

2013. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 26 éves férfi létemre vagyok szűz!
2013. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!