Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tegnap vesztettem el a szüzess...

Tegnap vesztettem el a szüzességem. És hát meg kell mondjam eléggé fájt. Ez mindig így lesz?

Figyelt kérdés

Nagyon vigyázott rám a barátom,el is voltam lazulva mindaddig amíg oda nem került a sor..igazából féleg h ez sose lesz jó és mindig fájni fog:(..17L

a barátom 20 éves:)



2013. jún. 28. 12:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Lehet már átszakadt,sportolsz valamit?Magától is elszakadhat,vagy ha egyedül szórakoztál.
2013. júl. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
itthon csinálok felüléseket és fenék&comb erősítéses gyakorlatokat
2013. júl. 1. 13:32
 13/20 anonim ***** válasza:
Vagy az edzéstől szakadt már el,vagy a barátod szakította át,csak nem vagy "vérzős" típus.Nyugi :)
2013. júl. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Még egyszer nem fogod elveszíteni a szüzességedet, ezért nem lesz ugyanilyen.
2013. júl. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat,nagyon nagyon:))
2013. júl. 1. 22:58
 16/20 anonim válasza:
Igen fájni fog vagy 3x-4x de már a 3-4 nél már élvezni is fogod mert már nem fog fájni annyira sőt csak az aktus elején fogod érezni hogy fáj utánna jó lesz minden :D ha nagyon jó a palid akkor azzal az alkalomall ki is fog tudni téged elégiteni ami kimondhatatlan érzés ;)
2013. júl. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Mostmá' nem kötelező a bioszóra? Csak engem szopattak vele annak idején?
2013. júl. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
nekünk a biosóra egyenlő a semmit tevéssel..a tanár mindig másról beszél,és mikor dogát írunk,nézhetjük a könyvből és arra kapunk jegyet
2013. júl. 2. 12:18
 19/20 anonim válasza:
van olyan gumi óvszer, ami extrém síkosított és van olyan zselé ami síkősít, a sexshopban lehet kapni
2013. júl. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az első nagyon ritkán nem fáj.

az elsőt követő 1-2 alkalom még lehet fájdalmas, attól függ, hogy a szűzhártyád az elsőnél mennyire szakadt át és vált le. De nyugi nem lesz mindig ilyen. Jó lesz. ;)

2013. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!