Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor mit mondjak? 15/L

Most akkor mit mondjak? 15/L

Figyelt kérdés

Az előző barátommal elvesztettem a szüzességem de nem volt igazi .. mert csak egyszer dugta be és többször nem!

Én ettől még ugyan úgy szűznek érzem magam .

Ugyan úgy viselkedem és ahányszor felmerül bennem a téma én szűznek gondolom magam... vagyis később ugrik be hogy ettől már nem vagyok az..... Most van egy barátom .. ő 18 éves és már nem szűz... én nem merem neki elmondani ezt a kis malőrt... mondhatom magam ettől még szűznek , hogyha úgy is érzem magam? ( Fontos: én szűzhártya nélkül születtem :s.. szóval ez nehezít a dolgon )



2013. jún. 28. 11:28
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Szerintem az igazat! Drága, attól hogy te szűznek tartod magad, még nem vagy az!

Én is hittem már magam Csipkerózsikának, de szerencsére kinőttem. Remélhetőleg te is kifogd...!!!

2013. jún. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én elmondanék neki mindent. Kerek egész. Szűzhártya nélkül születtem, de a barátom is csak egyszer nyomta be...
2013. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!