Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Most akkor mit mondjak? 15/L

Most akkor mit mondjak? 15/L

Figyelt kérdés

Az előző barátommal elvesztettem a szüzességem de nem volt igazi .. mert csak egyszer dugta be és többször nem!

Én ettől még ugyan úgy szűznek érzem magam .

Ugyan úgy viselkedem és ahányszor felmerül bennem a téma én szűznek gondolom magam... vagyis később ugrik be hogy ettől már nem vagyok az..... Most van egy barátom .. ő 18 éves és már nem szűz... én nem merem neki elmondani ezt a kis malőrt... mondhatom magam ettől még szűznek , hogyha úgy is érzem magam? ( Fontos: én szűzhártya nélkül születtem :s.. szóval ez nehezít a dolgon )



2013. jún. 28. 11:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
az illetővel akivel történt megbeszéltük hogy nem mondja el senkinek:/ és tényleg nem mondta el
2013. jún. 28. 11:43
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt a szituációt ennyire túldramatizálni. Nem igazán értem h mi is a probléma de az fix h nagyobb feneket kerítesz neki, lazábban! Azt viszont nem értem h mi az h szűznek érzed magad, de mindegy most keltem.
2013. jún. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hát van hogy ez az egész hogy már megtörtént velem.. csakúgy kiesik mert csak egyszer dugta be.. és olyankor úgy érzem hogy még szűz vagyok.. mert megfeledkezem arról hogy ettől az 1 másodperctől már nem számítok annak..... életem legundorítóbb 1 másodpecétől ... mert én nem akartam ... hanem az illető akivel történt úgy dugta be hogy meg sem kérdezett . fél éve voltunk eggyütt .. pettingelés közben és amikor el akartam húzni magam.. akkor lefogott és bedugta.... azt mondta hogy azthitte hogy én is akarom... én felpofoztam és eljötem
2013. jún. 28. 11:49
 14/22 anonim ***** válasza:

"az illetővel akivel történt megbeszéltük hogy nem mondja el senkinek:/ és tényleg nem mondta el"


1: még nem, de ki tudja. Nincs is annál csodásabb, mint ha egyszer meghallja, hogy a pasid szerint szűz voltál, őrá meg éppen akkor tör az őszinteségi roham.


2: őszintének nem azért kell lenni, mert félünk, ha kiderül a hazugság, hanem mert van lelkiismeretünk. Hidd el, baromi szar dolog egy kapcsolatot hazugságokkal kezdeni.


3: ez nem egy olyan borzalom dolog, félve kellene bevallani.

- Szűz vagy?

- Biológiailag nem, tapasztalat terén szinte igen.

- He? Ezt meg hogy érted?

- Tudod, előtted volt egy pasim, akivel megtörtént, de igazság szerint nem történt meg a szex, nem lett befejezve.


Nem fogok "ha igazán szeret" típusú közhelyeket dobálni, mert már okádok ezektől, de a lényeg akkor is ez: ha neki nem tetszik és ezért neheztel rád, akkor nem veszítettél vele semmit sem.

2013. jún. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Annyira ismerős ez a történet. Megkérdezhetném privátban, hogy hol laksz?
2013. jún. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
persze írj rám , de előtte mond a tipped:)
2013. jún. 28. 12:06
 17/22 anonim ***** válasza:

Megmondod neki hogy az elözö barátod betette neked, de rövid menet volt, igy még igazi szexuális élményben nem volt részed. punktum! :)

18L

2013. jún. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem nem mondhatod,ez nem kis malőr ez a részedről felelőtlenség volt,tessék felvállalni,nem a szűzhártya miatt szűz az ember.Arra már semmit nem mondok,hogy 15 éves vagy de már széttetted a lábad....
2013. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ha egyszer betette a hüvelyedbe bárki is a farkát, akkor már nem vagy szűz, pont.

Mondd el neki... neked is könnyebb lenne.

Azt meg ne vedd olyan biztosra, hogy a korábbi partnered nem fogja elpofázni bárkinek is... a fiúk általában szeretnek ezzel dicsekedni. Kis naiv.

2013. jún. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, én is azt mondom. Pláne, ha félig-meddig akaratod ellenére történt. Meg fogja érteni szerintem és ő vigyázni fog rád és csak akkor csinálja, ha te is akarod. Már ha rendes srác.

És még valami: én a te helyedben nem adnám oda neki hamar magamat.

2013. jún. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!