Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akkor mikor veszítsem el a...

Akkor mikor veszítsem el a szüzességem?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan mondják, hogy 13 korai. ebben egyet értek, de azt nem mondják meg, hogy hány évesen lehet? mikor nem nézlek le ezért?

2013. jún. 20. 11:27
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
63%
15.
2013. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
71%
15-16 optimálisabb lenne.
2013. jún. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
16 fele :) 23/F
2013. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Nincs erre törvény, hogy ki mikor veszítse el, de a 13 tényleg korai, talán 16 évesen már nem az, de később sem ciki, csak kitalálták páran, hogy égő, ha valaki szűz, pedig ez nem versenyre kellene, hogy menjen...Normális gondolkodású emberek, senkit sem szólnak meg azért, mert szűz valaki, csak sajnos egyre kevesebb az ilyen...
2013. jún. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
15 és afölödt sztem normális(persze kapcsolatban)
2013. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
14 alatt semmiképpen, de az is számít, hogy mióta vagytok együtt a fiúval! Minél tovább tudtok várni, annál értékesebb lesz a testi kapcsolat. Ne csak az aktussal várjatok, hanem a pettinggel is! Nekem soha nem kéne olyan lány, akiért nem kell küzdenem, aki könnyen adja magát!
2013. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is 15-16. Aki ilyeneket ír, hogy 20-on évesen vagy házasságig kell várni az egy idióta.
2013. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
A 11:33-as vagyok. Amíg csak a szüzességed akarod elveszíteni és nem szerelmeskedni akarsz, addig nem való Neked a szex!
2013. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
77%

Erre nincs konkrét szabály, de a 13 azért korai, mert lelkileg és érzelmileg éretlen vagy. Tulajdonképpen a kérdésed alapján arra következtetek, hogy azért szeretnéd elveszíteni, hogy ne maradj ki a sorból, nem azért mert van valaki, akinek tényleg odaanád magad. Én 19 voltam, mikor elvesztettem, és nem érzem, hogy ebből bármiféle hátrányom származott volna. Buta dolog az osztály/barátok nyomása után menni.

De ez a te döntésed, mi csak tanácsot tudunk adni...

2013. jún. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Hát 15 alatt semmiképp. DE a legfontosabb akkor ha lelkileg érett avgy rá és van egy tartós kapcsolatod egy oylan fiú akiben megbizol és megérdemli. 14 alatte gyébként büntetendő szóval hülye lenne az aki bevállalná veled. Nem hiszem hogy 13 éevsen oylan komoly kapcsoaltod van hogy ezen kéne gondolkoznod avgy hogy 13 évesen egyáltalán ezen kéne agyalni. Sajnos sok lány ugy csinálja hogy nem érett még rá lelkileg aztán csodálkozk hogfy mit szeretnek ezen az emebrek amikro ez egyáltalán nem jó. Soke setben a korai nemi életnek van a ksöbbi szexuáliséletre negativ hatása. Várd meg a szerelmet és ha tényleg úgy érzed ez kell neked vágysz rá akkor jöjjön az első alkalom. Ne azon muljon hogy elnéznek-e vagy sem vagy hogy ciki-e vagy sem.
2013. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!