Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan veszítsem el a szüzessé...

Hogyan veszítsem el a szüzességem? ( többi lent )

Figyelt kérdés
19 éveslány vagyok a suli dívája, de még mindig szűz. A barátnőim dicseked nek vele, hogy egyikük 15, 16, 12 évesen vesztette el. de ezmost nem is lényeg. van barátom, és ő is szeretné de én nem vagyook elégbátor hozzá. mit tegyek?
2012. szept. 28. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem bátorság kérdése, a szex egy természetes és kellemes aktus a megfelelő partnerrel.

Viszont lelkileg és agyilag érettnek kell lenni hozzá, ez pedig nálad, bár dívának képzeled magad, még nem jött össze. Inkább egy beképzelt, butuska de jól kinéző csitrinek gondollak így látatlanban.

2012. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ott az alkalom, bátorság sem kell hozzá. Nem katonának mész, hanem dugni készülsz. Egyik legcsodásabb dolog a világon, szinte egy drog. Ami egészséges. Élvezetes, rohadt jó. Mire vársz még ?
2012. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok ilyen 4-5 ös tanuló vagyok kicsi korom óta. csak testileg fejlett vagyok
2012. szept. 28. 15:10
 4/5 anonim válasza:
Ajánlanám a szexet ;D Nagyon jó dolog és a problémádra is megoldás ;D
2012. szept. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a suli dívája vagy, akkor tuti találsz magadnak valakit akivel elveszítheted..
2012. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!