Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki prostival vesztette el a...

Aki prostival vesztette el a szüzességét az mi alapján választotta pont azt a prostit, kereste a legszebbet vagy aki jött? Milyem volt maga az aktus? Valamint később megbánta-e amit tett?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagy normális.
2013. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha már fizetsz érte, legalább a legjobbat válaszd és ha lehet ne hangoztasd nők előtt, mert nagy részük elítéli.Pedig a legősibb mesterség és kicsit álszent dolog is.


ui.: én sosem voltam

2013. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem vele veszítettem el de második volt. Nagyon szép nő volt és nagyon jó volt vele csak nagyon rövid és drága is. 2006-ban 1 óra 15 ért elég sok volt, de gumi nélkül ment. A csaj bomba testű volt és nagyon kedves. A pénzemet bántam de a csajt cseppet sem.


30F

2013. jún. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket,kérem irjatok még!
2013. jún. 13. 22:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azzal vesztettem el.És külsö alapján választottam.Nem bántam meg.
2013. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mi közöd Tőle ***** válasza:
19 voltam és az első egy prostival volt. Elég jó volt és nem is volt annyira drága. 2008-ba volt 8 rugó. Egyáltalán nem bántam meg, mert a félelmem csökkent/megszűnt a nők iránt. Egyébként jó csaj volt, de nem valami bombázót kell elképzelni. Ezek után egy fél évvel össze is jöttem az első barátnőmmel és egyenesbe került az életem nők terén.
2013. jún. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
prostival vesztettem el nekem.elég rossz volt igaz mert a barátaim mondták hogy menjek bele mert szégyen hogy 18évesen még szűz voltam nem önszántamból
2013. jún. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!