Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy par napja megtortent az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy par napja megtortent az aktus a baratnommel, pont a menzesze alatt. Gumival csinaltuk, de elszakadt. Ra kb 10 orara bevette a postinor 2-t. Mi a velemenyetek annak ellenere hogy menzesz alatt tortant meg egmarad a hatasa?

Figyelt kérdés
2009. máj. 3. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Menszesz alatt kár volt bevenni esemény utánit!! Mellesleg menszesz alatt TILOS szexelni!!!
2009. máj. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
wezt a hülyeséget!!!miaz,h tilos menzesz alatt sexelni??ilyet még sose hallottam!megfelelö higiénia mellett simán lehet!viszont a kérdező válaszára sajnos nemtudok semmi hasznosat irni,bocsi:( cska felháboritott az elöttem szóló irása
2009. máj. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van hatása, ha baleset volt akkor be kell venni mindenképp, függetlenül attól, hogy épp menstruál, tegnap menstruált, holnap fog stb. tök mindegy.
2009. máj. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Én vagyok az első válaszló! Ne haragudj, de nem hülyeség! Én is azt hittem sokáig, hogy lehet, míg nem a nőgyógyászom felvilágosított, hogy nem!! És nem a higiénia miatt.. hanem mert a férfi a péniszével VISSZAPUMPÁLJA A VÉRT a méhbe, ahol nagyon sok gondot okozhat... De felőlem szexeljetek menszesz alatt is.. De én biztos nem fogok, kibírom azt a 4-5 napot...
2009. máj. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

A szex a menstruáció ideje alatt - a fürdőkkel együtt - kerülendő, mert sokkal fogékonyabb ilyenkor a genitáliánk a fertőzésekre. Az ok egyszerű: a méhszájunk kitágul, így könnyen kerülhet be baktérium. A megbetegedéshez mindez kevés, csak abban az esetben veszélyes, ha az immunrendszerünk valami miatt legyengült.


Semmi sem szól az ellen, hogy a menstruáció alatt lefeküdjön a párjával. Sok lány ilyenkor még inkább kapható a szexre, mint egyébként, mert ezekben a napokban sokkal érzékenyebb. A menses alatti szex nem ártalmas, ám ha nem egészen biztos magában, vagy kényelmetlennek érzi a párjával szemben, esetleg nem tud mit kezdeni a helyzettel, akkor inkább várjanak a ciklus végéig. Védekezni azonban ekkor is szükséges. Nem biztos, hogy ilyenkor nem eshet teherbe. Ráadásul ilyenkor érzékenyebb a hüvelyi fertőzésekre.


Ennyi. Ekkora hülyeséget mint amit fent írtál életemben nem hallottam.

2009. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%
Ja ezt is nőgyógyász mondta. Még hogy visszapumpálja te jó ég!
2009. máj. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
26%
Nem én találtam ki, de mind1. Ti biztosan jobban tudjátok, mint egy orvos.
2009. máj. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jól rám hozta a frászt! Miért szívhatom meg ha együtt vagyunk menszesz alatt? TILOS?

Gabi



Kedves Gabi! Sajnálom, hogy az Anyukája meg az iskola nem tanította meg az alapvető higiénés rendszabályokra. Gondoljon bele: a hüvely nem steril hely, tele van mindenféle kórokozóval, amit a savanyú vegyhatás kordában tart. Menzesz alatt a szülőcsatorna teljesen nyitott, ha ekkor ér nemi életet, akkor ezeket a kórokozókat felpumpálja a méhébe, de akár a hasüregébe is. Ha nincs szerencséje, a menzesz miatt meglevő alhasi vérbőség talaján akár életveszélyes gyulladás is kialakulhat. Erről még sohasem hallott? Nem tilos, SZIGORÚAN TILOS! Szeretettel üdvözli Hamvas Ferenc

2009. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!