Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak szűz lányként,...

Mit csináljak szűz lányként, hogy annyira beizguljon a barátom, hogy ne tudjon nekem ellenállni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Szexelj velem :)
2013. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Simogasd, vetkőzz le. :)
2013. jún. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szűz is akarsz maradni, vagy nem?

Hány éves vagy?

Ahhoz, hogy a barátod FELizguljon nem kell különösebben sok dolgot tenni, csak légy szexi! A kisugárzás a legfontosabb.

2013. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nem célom szűznek maradni,de nem lenne gáz az sem,ha csak egy jó petting lenne belőle.

19 vagyok

2013. jún. 11. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:

azt amit egy nem szűz lány:

simogasd,hosszú és mély csókok,harapd/csókold a nyakát

2013. jún. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a pénztárcádat.
2013. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
0%
masszírozd, nyalogasd a fülét, aztán a farkát is... az mindig beválik. ;) ja és ha gondolod finghatsz is közbe, a szagok mindig FELkeltik a fiúk érdeklődését. akkor tuti eláll a lélegzete, ezt KEMÉNYEN ÁLLítom neked ;)
2013. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
legyél kihívó ruhában, csókolózás közben simogasd, túrj a hajába, harapd meg kicsit az ajkait, csókolgasd a nyakát, kellesd magad. lány vagy te is, biztos menni fog. majd úgy is látni fogod, hogy mi az, ami tetszik neki
2013. jún. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem lesz nehéz dolgod, ha a barátod nem meleg... :) Szerelmeseknél elég egy olyan tekintet, tapasztalat. :$
2013. jún. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!