Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért érték ha egy lány szűz?

Miért érték ha egy lány szűz?

Figyelt kérdés
Manapság mindenhonan azt hallani hogy milyen dícsérendő dolog ha egy lány még mondjuk 18 évesen szűz. Mégis miben különbözik a többitől?

2013. jún. 10. 23:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
62%
hát abban különbözik, hogy szűz.. érted? :D
2013. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%
nem kell, hogy szűz legyen. de az sem jó, ha több brét fogott, mint kilincset
2013. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
nem egy ribanc. én mondjuk örülnék iyen ismerősnek... :/
2013. jún. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Nem lékelték meg sokan mint a dinnyét a piaci kofák.
2013. jún. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%

Férfi vagyok, közel a harminchoz, és eddig nem voltak komoly kapcsolataim, csak néhány lazább (a laza nálam 1-2-3 hónap)

Ha találok egy olyan lányt aki tetszik kívül-belül és hosszabb ideig együtt leszünk és minden klappol, akkor már szeretnék megállapodni egy ilyen lány mellett.


Na most ha egy ilyen lány még szűz is ráadásként mikor megismerem, hát az a tökély, mert ki akarna olyan nőt magáénak tudni (ha egyszer van szűz is), akit már más "bepiszkolt", magáévá tett, megérintett, és nem szűz, nem "tiszta" csak az enyém, csak nekem tartotta magát stb. remélem érthető. Persze önzőség is lehet a részemről mivel én meg nem tartogattam magam neki, szóval ez egy szép álom, egy szép lehetőség, de kicsi rá az esély.

Viszont én nagyon értékelném, és megtisztelő dolog egy szűz lánnyal együtt lenni és magamévá tenni. Volt már dolgom szűz lánnyal, és nagyon nagyon jót akartam neki adni hogy emlékezetes legyen az első, szerettem is, Ő is szeretett, és tényleg csodás volt neki is nekem is.

2013. jún. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
89%
olyan mint a nemesfém... ami ritka, az értékes:D
2013. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

XD bírom amikor 30 éves férfiak az ő korukbeli vagy 25 fölötti szüzekről álmodoznak

ember keress 20 fölött olyan nőt aki szűz nem sok van

na meg te tanítod be ha te tapasztalt vagy aztán ha béna akkor rögtön kidobod...

am semmit nem különböztet az embereken ez van akinek ki se fejlődik szal édes mind1

2013. jún. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ez olyan, mint a szűz hó. Abba is szívesen belehemperegsz.

Meg gondolom mert ritka. Mondjuk lány vagyok, nem tudom, a fiúkat mi vonzza, de engem is érdekelne egy szűz fiú... az mégis csak érdekes, ha valakit "megronthatsz" :P

2013. jún. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
25%

8-as: Persze most ha hülyéskedünk akkor nekem is eszembe jut a piszkos kis fantáziámban a megrontási vágy, mert van bennem, férfi vagyok, minden férfiban megvan ez.

Viszont más szempontból meg nagyon érzékeny énem is van, amelyik pedig egy angyalszerű szűz lányt kíván tisztán és érintetlenül gyengéden és csak magamnak. Ez a két hozzáállás, a két énem közül valamelyik jön elő ha megkívánok egy szép szűz lányt.


Amolyan angyal a jobb vállon és ördög a bal vállon képet képzelj el, melyik oldal győz? :D ;)

2013. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

9es, nem értem a dilemmát:D

mindkét érv (angyal a jobb vállon, ördög a bal vállon) azt diktálja, hogy dugd meg a szüzet.. nem?:D

2013. jún. 11. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!