Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért érték ha egy lány szűz?

Miért érték ha egy lány szűz?

Figyelt kérdés
Manapság mindenhonan azt hallani hogy milyen dícsérendő dolog ha egy lány még mondjuk 18 évesen szűz. Mégis miben különbözik a többitől?

2013. jún. 10. 23:57
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%

semmi angyali nincs a szüzességbe

csak annyi h nem kufircolt az első jöttmenttel

csak nem kufircolt ezért ehhez nem ért és ha bedugod neki az ujjad rögtön megijed hogy terhes lett

na meg ha nem kapott felvilágosítást előtte még az agyadat is kikészíti idegileg

azért ha szűz a partnered és nincs felvilágosítva segíts neki inkább mert tuti nem tud róla semmit (de van ellentettje is)

2013. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

10: na jó de nem mindegy hogyan dugod meg érted? :D

Most gondolj bele, lehet szeretkezni és lehet b@szni is, lehet nálad a kettő közt = jel van, de nálam nem teljesen! :D

2013. jún. 11. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

00:19

Te túl jó ember vagy... De értékelem, hogy tudsz ilyen tisztán szemlélni egy lányt! Remélem találsz valakit, akit bevezethetsz a szexualitás anygalian piszkos világába :D

2013. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
74%

13: naná, ez már szinte küldetés! :) ;)

Tényleg jó egy szűz lánnyal, akárki akármit mond, én imádom, és az a legjobb benne, hogy ha rendesen csinálod a dolgot, akkor iszonyatosan boldog lesz az ágyban veled, és ez megfizethetetlen! ;)

Ez egyébként minden nőre természetesen igaz, akit az ágyamba hívok, nem csak a szüzekre érvényes nálam.

2013. jún. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%
Araboknál jó piac ez, sok aranyat adnának érte.
2013. jún. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
67%
én 20 vagyok és szűz lány.. kicsit már gáznak érzem.. mert több pasi is akadt volna akikkel ilyen egyéjszakásom is lehetett volna.. de nem.. én megvárom azt akinek megéri odaadni :)
2013. jún. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
67%
16: na látod én nagyon is értékelném/becsülném ezt benned! 28F
2013. jún. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

abban különböznek hogy szüzek=még senkivel sem voltak

gondolom nem lehet túl izgató ha tudják hogy a nőben előtte már volt 15-20farok

megtiszteltetés ha valakinek te vagy az első,legalábbis a párom annak tartotta,azt mondta hogy nem kéne neki olyan nő aki bárkinek oda adja magát,becsüli azokat akik nem csak arra jók hogy dugják őket

2013. jún. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
85%

miért érték?

engem piszokul zavarna, ha másokkal is meg tudnám beszélni tapasztalati úton, hogy milyen a párom az ágyban

2013. jún. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
79%

Egy nő legnagyobb értéke a szüzesség. Talán azért, mert... mert... Mert ha valaki szűz, az a tisztaságot jelentette valamikor. A jelentősége talán Szűz Máriától kezdődött, ekkor kezdték el értékelni a szüzességet.

Azért tiszteletre méltó, ha egy lány még szűz, mert akkor ő még "tiszta".

Szerintem is elég nagy jelentősége van ennek a dolognak, ez a legnagyobb kincs egy nő számára és jól meg kell gondolni, hogy kinek is adjuk oda. A férfiaknál ez máshogy van... Nekik ez nem sok mindenen változtat biológiai szempontból, meg amúgy sincs nagy jelentősége.

Persze azt nem mondom, hogy ha egy 17 éves mondjuk már elvesztette, akkor az kivetni való, mindenki maga dönti el, hogy mikor érett meg a szexuális élet kialakításához. Ez nem a kórban dől el, hanem fejben és hogy agyilag mennyire komolya ahhoz, hogy megtegye, amit meg akar tenni.

Manapság ahogy a technológia fejlődött, az emberiség úgy csúszott a mélypont felé. A mai 12-16 éves korosztály már botrányos... Mindenki lefekszik mindenkivel és nem becsüli meg a szüzességét. Nem fogják fel, hogy az egy nagy érték. Talán ezért is tartják dicsérendő dolognak azt, ha egy 18 éves lány még szűz.


Egy egészséges értékrenddel élő normális 13 éves lány mondjuk nem fekszik le ezzel-azzal, ez pedig ugyanúgy érvényem amúgy a 17 évesekre is! Kicsit több komolyságot is fektethetnének a dolgokban!

Nem azt mondom, hogy házasság előtt nem szexelhet az ember, ez baromság! Minden téren ki kell próbálni a párunkat, mielőtt összeszőnénk vele az életünket, mert ha nem, és mondjuk rájön az ember, hogy az ágyban nem passzol a párjához, akkor abból vagy megcsalás lesz, vagy jobb esetben egy nagy vita, melyet válás követ.

Szóval lehet hancúrozni, de ésszel!!! Elgondolkodott már azon valaki, hogy miért van ennyi terhes tini mostanában??? Szerintem nem a gyerekvállalás vágya hajtotta őket...

Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy a szüzesség egy felbecsülhetetlen értékű kincs, amit csak olyannak szabad odaadni, akit igazán szeret az ember... És azért az esztelenségnek és az olyan körülményeknek, melyekben nem gondolkozunk is VAN HATÁRA!

Azt hiszem nagyjából ennyit lehet erről mondani, részletesebben nem mennék bele, mert ha elkezdek írni a sok "bulis balesetekről", akkor véget sem érne a mondókám... Remélem, sikerült megfűznöm pár embert arról, hogy a szüzességet becsülje meg és ne adja csak úgy oda bárkinek! :)

2013. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!