Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz férfiként hogy lehet...

Szűz férfiként hogy lehet becsajozni?

Figyelt kérdés
25/F
2013. jún. 9. 22:41
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Nehogymár itt gyászold magad!

Simán tudsz csajozni. Kezdj el ismerkedni! Nem kell azzal kezdeni, hogy mondod neki, hogy szűz vagy. Ha már egy ideje jártok és szerelmesek vagytok egymásba akkor már nem fogja érdekelni a csajt hogy szűz vagy-e vagy sem.

Basszus mit síratod itt magad? 25 éves vagy nem 55!

2013. jún. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
küldj egy képet priviben :) segítek ha gondolod :) 20L
2013. jún. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
ne mond már nem tudsz dumálni, pedig aki tud, annak megy N
2013. jún. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutott egyáltalán, hogy így mutatkozzak be. Ettől függetlenül könnyen leszűrhetik a viselkedésemről, hogy nem vagyok egy Don Juan. :D
2013. jún. 9. 23:00
 15/22 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen helyzetben vagyok, csak lassan 2 évvel idősebben. Ha rájöttél a válaszra, majd írd meg nekem is.
2013. jún. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
35%

"Olyat kell találnod, akit ez nem zavar, mert normális értékrendje van, nem olyan, mint a kis p*csáknak."


Fehér holló.

2013. jún. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Akinek megy a duma, annak általában van miről is dumálnia bőven. Nekem ez nem az erősségem, legalábbis nem tudok olyan dumával előrukkanni, amitől beindulnának.
2013. jún. 9. 23:18
 18/22 anonim ***** válasza:

Az első válaszadónak van igaza, ment a zöld pacsi!

Leginkább úgy lehet becsajozni ha gazdag vagy, a nőket ugyanis a pénzeden és a verdádon kívül más nemigen érdekli...

2013. jún. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hello, nekem ugyan ez a problémám, csak én 30+ vagyok, tehát még vertebb helyzetből indulok, az a baj hogy a nők egyből levágják hogy nem stimmel nálam valami és menekülnek előlem, vagy legalábbis így érzem.
2013. jún. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy nem szabad feladni, és hinni kell benne, hogy egyszer majd nekünk is jutni fog egy aranyos és megértő lány, akit nem fog zavarni a tapasztalatlanságunk! :) (26 éves szűz)
2013. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!