Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem vagyok szűz lehet terhes...

Nem vagyok szűz lehet terhes vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok nem vagyok szűz sőt lehet terhes vagyok. és mindenképp el szeretnék menni nőgyógyászhoz és hogy ilyenkor mit csinálnak? a vizsgálatért kell pénz és a szüleimnek el mondják? ( ne ítéljetek el ezért)

2013. jún. 9. 00:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
*Grab some popcorn
2013. jún. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
[insert image="picard_facepalm.jpg"]
2013. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pénz nem kell! Ha terhes vagy akkor a korod miatt szólnak a szüleidnek. Ez törvény! Jobb ha Te beszélsz anyukáddal mint az orvos. Vasárnap beszélj vele és hétfőn irány a nőgyógyászat! Jobb most mint néhány hét múlva!
2013. jún. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nemcsak elmondja a doki a szüleidnek, hanem hivatalból köteles feljelentést tenni nemi erőszak miatt.

Viszont olcsón megúszod majd a bébit. Hordhatja a te ruháidat.

2013. jún. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ennél okosabbat én se nagyon tudok mondani.

Legyél őszinte a szüleiddel, sokkal jobb, ha tőled tudják meg.

2013. jún. 9. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
12%

Nem ítéllek el, ááá...

A kérdésből MÁR tudtam, hogy valami észlény írt ide. Ha valaki lehetséges, hogy terhes, abból már levonom a következtetést, hogy nem szűz... Nem a szentlélek szállta meg.


Vegyél először terhességi tesztet, ha az pozitív, akkor irány a doki, és a szüleidnek meg TE mondd el. Ez elég nagy dolog, főleg 13 évesen. Tudniuk kell.


17/L

2013. jún. 9. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2013. jún. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Remélem börtönbe kerül akivel lefeküdtél!
2013. jún. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
jobb ha elmèsz orvoshoz. èn nem ítèllek el. tesztet csináltál? lehet nem.is vagy terhes. csinàlj egy tesztet elõször hàtha negatív
2013. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 eperke20 válasza:
Teszt?
2013. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!