Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek 15 évesen rossz...

Szerintetek 15 évesen rossz elveszteni a szüzességet?

Figyelt kérdés

Én még szűz vagyok, 15L vagyok, de az osztályban a fiúk olyanokkal jönnek hogy miért nem fekszem le velük, miért nem elégítem ki őket. És én vagyok a gáz, h 15 évesen már nem kéne szűznek lennem. (most leszünk 9.esek)

Én vagyok félre nevelve, hogy nem cigizem, szűz vagyok, nem járok bulizni, nem drogozok 15 évesen..?



2013. jún. 6. 18:49
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Soha ne menőzésből vagy mások unszolására feküdj le valakivel! Úgy elveszteni tényleg rossz.

Bár szerintem 15 amúgy is még kicsit korai. (Tudom, hogy msot a ribancoké a világ, meg 12 évesen is vannak, akik több f*szt fogtak már, mint kilincset, de az egészséges személyiségfejlődés és a későbbi szerelmi életed szempontjából semmiképp nem jó ezt a divatot követni.)

De a legfőbb, hogy nem igazán az életkor számít, hanem hogy te mennyire állsz készen rá? ÉS hogy kivel?

2013. jún. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
Edina te vagy az?
2013. jún. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Tudod, a fiúknak mi a bajuk ezzel? Hogy nem fekszel le velük, mert normális vagy. :D

Vannak kultúrák, ahol a 15 éves lányok már bőven érettek erre, meg sok helyen érettek rá, de szerintem egy átlag európainak nem való semmiképp. :)

2013. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Én nem ítélem el azokat, akik már 15 évesen nem szüzek, de ha rólam van szó, akkor természetesen mást mondok.:) Én még nem akarom, főleg nem úgy h na gyere azt csináljuk..
2013. jún. 6. 20:07
 15/21 anonim ***** válasza:

Én csak azt nem értem, miért számít most hogy te nem bulizol.. tudom, hogy itt ez a menő, de képzeld el, 18 évesen szűz vagyok, pedig 14 éves korom óta járok bulizni.

Valószínűleg azért találnak meg téged ezzel, mert látszik rajtad, hogy nem tudod kezelni a helyzetet. Amúgy nem feltétlenül jó, de nem is rossz elveszíteni 15 évesen. Emberfüggő.

2013. jún. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Gondolom költői kérdés volt,mert te is tudod,hogy te vagy normális és téged neveltek jól.
2013. jún. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
nyugi, tök normális dolog!:D 16 éves lány vagyok, 10.-es és még szűz (ami szerintem dettón ritka) és nem rég mentem el bulizni először (kimondott szórakozóhelyre) szóval tökre rendben vagy!:D cigit már próbáltam, de neked azért nem ajánlom!:D
2013. jún. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem vagy félre nevelve, nyugalom :))

Nem is kell elsietned a dolgokat, ha nem akarod, főleg nem ilyen jöttment, paraszt osztálytársakkal, akik ezzel heccelnek. Ha így érzed jól magad, akkor ne törődj az ilyenek véleményével semmiképp.

Őszinte leszek, én 16 évesen már jártam bulizni, cigiztem, és akkor vesztettem el a szüzességem. Lehet, hogy sokak szerint korai, de szerelmes voltam, és mai napig nem bántam meg, azóta is együtt vagyunk. :)) A bulizásról annyit, hogy ha nincs túlzásba véve, azaz nem minden hétvégén a saját hányásában fetreng valaki, akkor nem gáz, ha elmegy néha kiereszteni a gőzt, jól érzi magát, a mértéken van a hangsúly. A cigi meg egy tulajdonképp funkció nélküli káros szenvedés, és nehéz letenni, főleg örökre. Egy éve leszoktam, azóta maximum alkalmanként gyújtok rá, és jobb is a közérzetem :) Szóval addig jó, amíg hanyagolod, mert könnyű és még drága is. :)

19/L

2013. jún. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
* Könnyű rászokni .
2013. jún. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
neked nem szigorú, hanem normális anyád van
2013. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!