Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, és parázok, mi a...

Szűz vagyok, és parázok, mi a teendő?

Figyelt kérdés
17 vagyok a barátom 20, én mnég szűz ő már nem, és 1,5 hónapja vagyunk együtt, és már szeretnénk mindketten a szexet. az a baj, hogy anyum túlzottan félt, nem enged nála aludni, és ő sem alhat nálunk :/ de nem akarok megszökni, vagy hazudozni...hogy oldhatnám ezt meg? a másik fontos dolog, hogy fogalmam sincs hogy egy aktus esetén mit kell tennem hogy ne bénázzak el semmit és mindkettőnknek jó legyen..

2013. jún. 6. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne félj nem leszel béna, az első alkalmakkor még úgysem tudja az ember mit kell tennie. Bízd rá magad a barátodra, ha szeretitek egymást, figyeltek egymásra és türelmesek vagytok és védekeztek, akkor minden rendben lesz.

Nem szoktál csak úgy délután elmenni hozzájuk vagy ő hozzátok? Nekem is így volt az első, mert nekem sem engedte anyum az ottalvás dolgot. Szóval nincs min aggódnod :)

2013. jún. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ad 1. Ha szeret téged, elfogad. Ne aggódj, nem fogsz bénázni, csak természetesen! Nem azonnal szexelni kell, előbb ismerjétek meg egymás testét, fedezzétek fel egymást, oldjátok fel a görcsöket, és élvezzétek.

Ad 2. Sosem értettem ezt a "nem aludhat nálad a barátod, de te se aludhatsz nála. A f@sz ugyanúgy feláll nappal is. Napközben nálatok vagy nála nem szoktatok lenni?

2013. jún. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az hogy csendben folytatod.
2013. jún. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kössz az első 2-nek...am az abaj hogy nem nagyon tududnk kettesben lenni, vagy legalábbis nem attól tartani hogy ránknyitnak, vagy hogy mi szűrődik át a szomszéd szobába..de egyébbként mindenki ezt hajtogatja, hogy nem kell izgulni, meg ez természetes, jön magától...de én tényleg azt szeretném hogy ő is jól érezze magát és én se csalódjak..magyarán mit tegyek hogy sikeresen ellazuljak, és őt is felizgassam?
2013. jún. 6. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak hagyjátok történni a dolgokat, és ha kell, akkor sor kerül rá. :)
2013. jún. 7. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Első és legfontosabb: NE PARÁZZ!!!


Add át magad a dolgoknak és akkor minden rendben lesz!

2013. jún. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!