Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ilyen helyzetben mi legyen a...

Ilyen helyzetben mi legyen a teendő?

Figyelt kérdés
Minél idősebb vagyok (hamarosan 24 éves férfi), annál intenzívebben görcsölök amiatt, hogy sose létesítettem intim kapcsolatot nővel. Rengeteget agyalok ezen más dolgok rovására. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb fórumon olvasottak alapján általánosságban véve a 20 év feletti szűz, tapasztalatlan férfi lehúzhatja a rolót, hisz nem sokan óhajtanak kapcsolatot létesíteni ilyen egyénnel. Ellentmondások kavarognak bennem, hogy akarjak-e valaha barátnőt vagy inkább nyugodjak bele, hogy szinte nulla az esélyem erre, és adjam fel. Össze vagyok kavarodva teljesen, és attól tartok, odáig fajul a dolog, hogy hatalmas őrültséget csinálok.
2012. febr. 5. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Prostizni még mindig tudsz.
2012. febr. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel... csak én még 21 éves vagyok, mostanában már nem is csinálok semmit, csak emésztem magam a gondolatokkal. Nem tudom mikor találom meg ebből a kiutat:( Kinézetemmel sincs gond pedig..Rettenetes... Prostihoz simán elmehetnék, "dugni" egyet... de én ettől valószínűleg többet akarok.
2012. febr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Most nem akarlak megserteni, de ha ahelyett, hogy ezen agyalnal, inkabb kimozdulnal, nagyobb esellyel tudnal kapni valakit. En is folyton gatlasos voltam, hogy ide nem megyek, mert nem nezek ki jol es rohogni fognak, oda nem megyek mert... Vegul beleuntam az egyedulletbe es kimozdultam, s mit ad Isten, rogton kaptam magamnak pasit. Szoval legy ferfi es kapd ossze magad.

Sok sikert.

2012. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Csókolózni is kellene, a prosti azt meg talán el se vállalja, legfeljebb plusz költséggel. Elvileg én se nézek ki annyira rosszul, legalábbis első ránézésre senki nem állapítaná meg rólam, hogy mi a helyzet. Csak nem is próbálkozok senkinél, ez a nagy baj. Olyan érzésem is van, hogy a nők java része meggyűlöl, ahogy megismernek, és látják, hogy nem vagyok nyomulós.
2012. febr. 5. 19:41
 5/9 A kérdező kommentje:
3. válaszoló, azért nőként sokkal könnyebb helyzetben vagy, hisz nem kell dominánsnak lenned. Kilépsz, és máris akadnak jelentkezők a horgodra, én meg szenvedhetek azzal, hogyan is kezeljek egy nőt, hogy ne kerüljek barát zónába, reménykedhetek, hogy nem küldenek el a franca a tapasztalatlanságom miatt, és még sorolhatnám.
2012. febr. 5. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:

De cserélnék egy "nyomi" sráccal úgy próbaképp, aki azt állítja, hogy nőként olyan egyszerű meg könnyű minden...


Ti szegény szerencsétlen srácok, általában semmit nem tesztek azért, hogy ez másképp legyen.

Na ha egy nő semmit nem tesz magáért, akkor úgy is néz ki, és biza akkor senkinek nem is fog kelleni... Még talán dugni sem...

Ez ilyen egyszerű. Ti abból indultok ki, hogy minden nő gyönyörűségesen szépnek születik, mert nem látjátok meg a nagy átlagot, aki földi halandóként jött a világra, és sokat kell tennie azért, hogy versenyképes legyen a cicamacákhoz képest...

De egy fullos csaj meg szerintem abszolút jogosan várja el, hogy a srác is annyit tegyen magáért, amennyit ő maga.

2012. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én pont másképp látom.

Egy nő lehet akármilyen csúnya, mindig van esélye találni valakit.

2012. febr. 5. 19:56
 8/9 anonim válasza:
Együtt el kéne mennünk csajozni :D
2012. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elveszem a szüzességed.Ítj üzit!
2012. febr. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!