Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy tipikus összevissza...

Egy tipikus összevissza csajozgató srác előtt ciki hogy szűz vagyok és nem volt még barátom?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátom pedig 23 éves leszek, szűz is vagyok persze. Kifogtam egy csajozós pasit: összevissza k*rogat, egyéjszakás kalandok, megcsalások, sztem ő sem tudja hogy hány csajjal volt már. Én bevallottam hogy szűz vagyok még. Kicsit meglepődött nézett egy nagyot, de azt mondta nincs ezzel baj. Elég "nebáncsvirág" típus vagyok :D Visszahúzódó, csendes, zárkózott stb. Nem tudom ez ciki-e meg hogy elmondja-e ismerősöknek.


Eddig nem tartottam annak, nem is érdekelt a téma, de elgondolkodtam ezen...


2013. máj. 31. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Csak egy vaníliakrémes locsolásra kellesz neki, szerintem komolyabb, érettebb pasit keress magadnak, akinél nem csak egy strigula leszel. Mert ennél biztos, hogy csak az leszel, több száz ilyet láttam már, mindig ugyanaz a dolog vége. Sőt ott van még ilyen szűz dolog esetében az is, hogy könnyen teherbe eshetsz, ha nem vigyázol. Magyarán szólva, ha ő lenne a gyermeked apja, akkor nagy párba kerülnél. Magányos anyuka lennél.
2013. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 hermona válasza:
100%

A szüzességre büszkék szoktak lenni. Azt mutatja nem vagy könnyen kapható, van benned tartás és nem adod oda magad holmi jött mentnek. Ez imponál a férfiaknak. Mostmár ne legyél buta és pazarold el magad egy ilyenre. Keress egy rendes pasit, akivel igazan szeretitek egymást és bensőséges a kapcsolatot alakítotok ki mielőtt megtörténik.

Nem fog olyan értelemben kipletykálni mint ahogy te gondolod. Arról fog pletykálni hogy hogy kihasznál. Ha hagyod magad akkor megaláz.

Ha nincs igazunk és tényleg megváltozott és odáig van érted, akkor azt is meg tudod állapítani, mert akkor várni fog rád hónapokig ameddig csak kell.

2013. jún. 2. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy te hogy nem érzed cikinek az ő életmódját. A tiéddel nincs baj.
2013. jún. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Olvasd el a Dark c. blogot!

Egyébként ritka az ilyen.

2013. júl. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!