Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy tipikus összevissza...

Egy tipikus összevissza csajozgató srác előtt ciki hogy szűz vagyok és nem volt még barátom?

Figyelt kérdés

Nem volt még barátom pedig 23 éves leszek, szűz is vagyok persze. Kifogtam egy csajozós pasit: összevissza k*rogat, egyéjszakás kalandok, megcsalások, sztem ő sem tudja hogy hány csajjal volt már. Én bevallottam hogy szűz vagyok még. Kicsit meglepődött nézett egy nagyot, de azt mondta nincs ezzel baj. Elég "nebáncsvirág" típus vagyok :D Visszahúzódó, csendes, zárkózott stb. Nem tudom ez ciki-e meg hogy elmondja-e ismerősöknek.


Eddig nem tartottam annak, nem is érdekelt a téma, de elgondolkodtam ezen...


2013. máj. 31. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Talán kihívásnak tekint...megpuhít, megdug, aztán szevasz. De ne legyen igazam.
2013. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Ő már tervezgeti, hogy segítsen a problémádon XD!
2013. máj. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 szami6 válasza:
100%

Szerintem nem ő lesz a másik feled aki jóban-rosszban ott lesz veled.

Csak egy prédának fog tekinteni és nem fogja látni az igazi szép.

Nem az a nő a becses aki még "szabad préda" hanem akit a legjobban szeret az ember.

2013. máj. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak meg akar dugni aztán otthagy - jó szűzstrigula. De tévedjek.
2013. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

nekem se volt még egyetlen egy komoly kapcsolatom se, azért mert pont ilyen pasikkal hozott össze a sors :/

nem tudom.. én nem mernék a helyedben egy olyan férfival kezdeni, akinél előfordultak "megcsalások". volt amikor majdnem elhittem, hogy megváltozik. tényleg igazi jófiúnak álcázta magát, aztán szerencsémre, hogy elhajtottam!


a szüzesség szerintem se ciki :D ezt úgy nem hiszem, hogy elmondja valakinek. de előfordulhat, hogy átvágja a fejed és aztán beszél ki...


természetesen te tudod, hogy kivel akarsz lenni, de én már alapból elítélem azt, aki többször is megcsalt valakit/valakiket... az egyéjszakások még talán oké, de ha valaki megcsalja a párját, hát szerintem az a legundorítóbb dolog a világon. lehet én vagyok a prűd és ezért nem találok senkit :D

(bocsi a sok offért)

2013. máj. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nincs rám írva hogy szűz vagyok. Honnan tudhatta volna mikor még csak elhívott randizni? Annyira nem ismert engem. Jó persze azt tudta hogy milyen típus vagyok: csendes, visszahúzódó, de hogy szűz azt nem.
2013. máj. 31. 22:05
 7/14 anonim ***** válasza:
A randi után is tekintheti kihívásnak. Ne legyél már ennyire naiv :D
2013. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Dehogy off, köszi hogy válaszoltál.


Na igen ez a félelmem megvan nekem is hogy ott fog hagyni. De azt mondta komolyodott azóta :D jó persze annyira nem hiszem el. Csak nagyon behálózott...


Meg az a baj hogy még pasim sem volt soha. Lehet inkább kiábrándító egy ilyen pasinak egy szűz csaj, mert hogy azt sem tudom mit kell csinálni.

2013. máj. 31. 22:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne akarj tőle semmit, az ilyen tipikus csajozgatós srác nem fog neked megváltozni, csak beadja, hogy lefektethessen, utána pápá. 20/F
2013. máj. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdező te egy főnyeremény vagy. :-O

Ha megismerhetnélek, alig győznék udvarolni neked! :-)

2013. máj. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!