Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzességet elveszíteni egy...

Szüzességet elveszíteni egy tipikus nagy csajozóval? Lehet nem jelentek majd neki semmit.24/L

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és szűz. Nagy csajozó a srác, gondolom engem is lefektetne. Nekem ő nagyon tetszik, iszonyat rá vagyok kattanva. Amúgy aranyos velem, de gondolom azért hogy megdu*ghasson. Nekem már ez a szüzesség dolog nem igazán jelent semmit, persze kell hozzá valami plusz, és ez a plusz az lenne hogy tetszik nekem :D Érdemes lenne megtenni vele? Vagy várjak arra aki szeret, és majd esetleg akár évek múlva, hátha szexelhetnék ezzel a sráccal?


Én valamikor mindenképpen szeretnék majd vele :D


2013. máj. 22. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Te dolgod.
2013. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
na most 22 vagy 24 éves vagy?
2013. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hol 24 éves vagy, hol 22... nem csoda h szűz vagy.
2013. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy újabb skalp a trófeagyűjteményébe.
2013. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nagyon jól gondolod. Addig kedves veled amíg le nem fektett! Te ne add magad ilyen könnyen! Szerintem azzal veszítsd el akit igazán szeretsz és tartós a kapcsolat mert szép emlékeket hagy benned. De miután ez a srác lefektetett mert te hagytad úgy fogod érezni hogy kihasználtak és rosszul jön ki az egész. LEgyen önbecsülésed! Tudod mindneki vevő egy gyémántnyakláncra ha oltsón adják, viszon nem mindenki tudja megvenni az eredti áron._ ha érted, :)) Legyen eszed! 22 éves vagy. /L
2013. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valóban csajozós akkor nem jelent neki semmit.


Inkább keress egy normálisat és majd később jöhet ez srác. :-)

2013. máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

22-24 évesen már azt mondom tedd meg, de hogy egy ilyen pöccsel akkor inkább ne :D


"Lehet nem jelentek majd neki semmit"

-lehet? :DDD ne ámítsd magad

2013. máj. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!