Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van köztetek olyan, aki 15...

Van köztetek olyan, aki 15 éves kora alatt veszítette el a szüzességét? Nem bántátok meg?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm 14 lett múlt hónapban és a barátjával, akivel fél éve vannak együtt, szeretnék megtenni, de nem tudom, jó ötlet-e...

2013. máj. 22. 15:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Volt, de leszarom! F/18
2013. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Vagyis van :D
2013. máj. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem is tartozik rád a dolog, úgyhogy emiatt ne fájjon a fejed.
2013. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De kérdezte a véleményem és nem tudtam, mit mondjak...
2013. máj. 22. 15:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én ugyan később vezstettem el (már betöltöttem a 15 öt)

de az egyik haverom ugy járt a barátnőjével, hogy az 14 volt amikor megtörtént köztük, ő pedig 16.

első mindkettőnek.

azóta tök együttragadtak. nem tudom miért.

látszik mindkettőn hogy szenved a kapcsolatba, de nem szakítanak, merthogy "ő a nagy ő", miközben tényleg megkockéztatom hogy az együtt töltött időnek csupán a 30 % ában boldogok egymással. a csaj nyafka, a srác meg igazi belevalo gyerek, szal nem is illenek szerintem, de ez az ő döntésük.


lassan 4 éve lesznek már együtt amugy, és nem tudnak (nem akarnak) szabadulni egymástól. szóval hatalmas lelki függőséget okoz szerintem ha túl hamar veszíti el valaki.

2013. máj. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%

14 évesen még korai elveszteni a szüzességet, főleg egy olyan pasival amelyikkel csak egy fél éve van együtt. Lehet most úgy érzi, hogy Ő a tökéletes, de az is lehet hogy megfekteti s utánna megy a következő 14 éveshez.

Egy pasit nem lehet teljesen kiismerni egy fél év alatt.


Ez az én véleményem.

2013. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

2barátnőm veszítette el fiatalon:

1,az egyik mér 14volt,lassan 15de a "pasija" egy 30-as emberke volt,amikor a barátnőm kiakart szállni a kapcsolatból a pasi nem hagyta,mindig ott várta őt kocsival a suli előtt,persze rendőrségi ügy lett belőle,főleg hogy zaklatás lett a vége

2,a másik barátnőm fiatalabb volt(13),őt akkor még nem ismertem,de furának tartottam hogy a pasija csalja még is együtt vannak,náluk is az volt a történet hogy nem szerették már egymást,nem akartak együtt lenni de nem szálltak ki a kapcsolatból merthogy "első nagy szerelem,ő az igazi",amikor végül rászánták magukat a dologra nem lett sokkal jobb a helyzet mert annyira függtek egymástól hogy hiába van már azóta másik kapcsolatuk egymással foglalkoznak,de nem jó értelemben(bármi van rohannak egymáshoz,de közben minden g*cinek elhordják a másikat+egymás fejéhez vágják hogy miatta ment tönkre ez élete)

szóval az ilyeneknek nem szokott jó vége lenni

2013. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

én 14 éves születésnapom előtt egy hónappal vesztettem el.

Ez hülyeség hogy nemlehet elszabadulni akkor a másiktól..

Vagy mondjuk lehet hogy személyfüggő,én 9 hónapot jártam a sráccal.

Igaz hogy szakításunk után 3 honapig majdnem mindennap sirtam,de utána már más volt.

Megbánni nembántam meg,mert jóvolt,szerettük egymást.

A sráccal már nemvagyok jóba,de az nemlényeg..:)

Visszagondolva nemistudom hogyjárhattam egy ekkora köcsöggel..dehát a rózsaszín köd..

De amugy nembántam meg hogy fiatalon vesztettem el!

Az oltogatóknak,attol még nemvagyok ribanc hogy olyan fiatal voltam..:)

Azóta több mint egy éve vagyok együtt valakivel,és nagyonszeretjük egymást!:)

16/L

2013. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,a srác akkor 17 éves volt.
2013. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

a 15. születésnapom előtt pár héttel.

egyáltalán nem bántam meg, mert azóta is avval a férfival vagyok. Azóta már jó pár év eltelt.


N

2013. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!