Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek is korai?

Szerintetek is korai?

Figyelt kérdés

16 éves múltam a barátom 19 éves múlt. 10 hónapja vagyunk együtt, és előtte még 1 évig barátok voltunk. Megbízható és nagyon rendes fiú, és úgy érzem ezt igy is fogom gondolni később is. Hívtak nyaralni, de a szüleim oda sem engednek. Nem is aludhat itt nálunk:S És ahogy a szüleimet ismerem amig 18 leszek nem is fognak semmi ilyet engedni. Multkor azt mondták h jövőre el mehetek velük. De az nagyon sokára van :s megmár 2 éve együtt leszünk akkor. Én nem gondolom, hogy addig várnunk kellene. Petting már volt, de tovább nem mentünk:) szerintem én már jobban szeretném mint ő :ss

szerintetek is korai lenne?



2013. máj. 25. 23:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
72%
Basszus 16 évesen gyerek ha 20 évesen lenne az első sem maradna le semmiről,hiszen 20 évesen is fiatal,arról ne is beszéljünk,hogy akkor már legalább nem csak tiniszerelem lenne....
2013. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!