Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek tul korai?

Szerintetek tul korai?

Figyelt kérdés

A baratommal tobb mint 4 honapja egyutt vagyunk es mar nagyon kivanjuk egymast.Mar rengeteget beszeltunk a szeretkezesrol,de en nagyon felek.15 vagyok,o 16 mult.Szerintetek tul korai lenne lefekudnunk egymassal? Tenyleg nagyon akarjuk mar es en megbizok benne.Tudom h ovatos lenne,vigyazna ram...

Elore is koszonom a segitseget.


2013. máj. 19. 17:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
igen
2013. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
igen
2013. máj. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem még várjatok vele. Addig amíg nem lesztek rá teljesen felkészülve, inkább csak ismerkedjetek egymás testével, de szex még ne legyen.
2013. máj. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem korai, de ami még fontosabb, mielött eljutnátok odáig, elötte alaposan olvassatok utána a védekezési módoknak, mert egy gyerek egész biztosan még kb 10 évig nem lenne okos dolog.
2013. máj. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Es esetleg pettingelest kiprobalhatnank mar?

A vedekezessel nincs gond.Szuloktol es suliban is kaptunk felvilagositast.

2013. máj. 19. 17:21
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy eleg kesznek erzem magam.Es mindketten erettebbek vagyunk a korunknal.
2013. máj. 19. 17:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Várjatok még, és kiderül, hogy a fiú is tényleg szeret, vagy csak a tested kell neki. Jó ideig még ne engedj csóknál többet!
2013. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem túl korai kislányom, pont abban a korban vagy, amikor már nagyban maszatolnotok kell. Megengedem nektek, csak lazán és hajrá!

Tisztelettel Gyk szexuálpszichológusa.

2013. máj. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Akik tényleg érettebbek a koruknál, azok nem mondják ezt: "Es mindketten erettebbek vagyunk a korunknal."


Igen, szerintem túl korai lenne, nem vagy még rá felkészülve. Testileg lehet, de lelkileg nagyon nem.

Majd ha már nem merül fel benned ez a kérdés, akkor hajrá.

2013. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen nagyon korai,várj még úgy 2-3 évet amíg lelkileg,értelmileg és testileg is elég érett leszel,kifejlődik a személyiséged és képes leszel mélyebb érzelmekre.4 hónap tinikapcsolatban semmi,még az 1 év sem sok 15-16 évesen.
2013. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!