Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek tul korai?

Szerintetek tul korai?

Figyelt kérdés

A baratommal tobb mint 4 honapja egyutt vagyunk es mar nagyon kivanjuk egymast.Mar rengeteget beszeltunk a szeretkezesrol,de en nagyon felek.15 vagyok,o 16 mult.Szerintetek tul korai lenne lefekudnunk egymassal? Tenyleg nagyon akarjuk mar es en megbizok benne.Tudom h ovatos lenne,vigyazna ram...

Elore is koszonom a segitseget.


2013. máj. 19. 17:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Azt hogy erettebbek vagyunk a korunknal azt nem en talaltam ki.Tanarok,szulok es ismerosok mondtak..
2013. máj. 19. 19:14
 12/15 anonim ***** válasza:
Félsz, de nagyon akarod és megbízol benne. Nekem ez ellentmond egymásnak. Majd ha már nem fogsz félni, akkor tedd meg. De igazából a te döntésed, viszont még annyira fiatalok vagytok, hogy te is könnyen megbánhatod utána.
2013. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az elmondottakból én úgy érzem, hogy belevághattok. Ha már beszéltetik is róla, akkor nem cinkes köztetek a téma. Ha nem érzed közben jól magad, nyugodtan szólhatsz neki, h hagyjátok abba. Ahogy érzitek. Ha szeretnétek és a fogamzásgátlásról is tudjátok amit kell, akkor nem lehet gond. :)
2013. máj. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy rá kész. Tudod, miért nem? Mert idegenektől kérdezed, hogy megtedd-e, és azt mondod félsz. Akkor leszel kész, ha nem lesznek kétségeid.
2013. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
jaja,meg azt mondtad érettebb vagyok a koromnál,tudod kislány aki érett,ilyet nem mond,aki érett nem mástól kérdezi,aki érett nem fog 4 hónap után már szexelni,csak mert azt hiszi szerelmes
2013. máj. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!