Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igaz, hogy 26 évesen már...

Igaz, hogy 26 évesen már lekéstem arról, hogy normális barátnőt találjak?

Figyelt kérdés
Nem mintha sok esélyem lenne, de ebben a korosztályban már kizárt hogy normális, azaz szűz barátnőt találjak. Én is szűz vagyok még.

2013. máj. 14. 20:15
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

26 évesen együtt bénázni, hát belegondolni is rossz

vannak ilyen aggszüzek, amúgy miért is fontos h szűz legyen?

gondolom azért, hogy ne tudj beégni

2013. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Pain for Pleasure ***** válasza:

Már az ismerkedés elején megkérdezed a nőtől, hogy szűz-e?

Vagy ha beleszeretsz egy lányba és kiderül róla, hogy már szexelt, akkor emiatt ejteni fogod?

2013. máj. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Már nem szüzet se fogsz találni......
2013. máj. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Azért fontos, hogy szűz legyen, mert még én is az vagyok. Meg amúgy sem tudnék olyannal együtt lenni, akinek van összehasonlítási alapja.
2013. máj. 14. 20:32
 15/23 anonim ***** válasza:

En 31 eves koromig szuz voltam. Szoval van eselyed !

32 N

2013. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Igazából azért is fontos, hogy szűz legyen, ugyanis egy nem szűz lány nem tudna felizgatni szexuálisan. Azaz fel tudna, de nem tudnánk szeretkezni, mert beugrana kép arról, hogy ő mással szexel, és ez lelombozna.
2013. máj. 14. 20:53
 17/23 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon egyszerű a képlet kimész a fő térre leszűröd azokat a nőket akik könnyebbek mint 130 kiló a maradékból kiszűröd azokat akiknek van kisugárzásuk vagy bármi nőies is van rajtuk.


Majd a maradékból kiszűröd a neked való min 130 kilós nőket akik olyan csúnyák, hogy ha leküldöd egy bányába akkor a szén kiszalad és az utolsó csillével utazó széncsapat berobbantja maga után a járatott.


Na az a lány még 40 évesen is szűz lesz és meghódítani se lesz nehezebb mint egy csecsemőtől nyalókát lopni...

2013. máj. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Majd a maradékból kiszűröd a neked való min 130 kilós nőket akik olyan csúnyák, hogy ha leküldöd egy bányába akkor a szén kiszalad és az utolsó csillével utazó széncsapat berobbantja maga után a járatott.


Na az a lány még 40 évesen is szűz lesz és meghódítani se lesz nehezebb mint egy csecsemőtől nyalókát lopni..."


Ez beteg :DDDDDDDDDD

2013. máj. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

És nem gondolod, hogy ha lefekszel vele már te se mondhatod el, hogy szűz vagy és nem is várhatod el senkitől?

De azért te belemártogattad valaki jövendőbeli párjába.

Ez helyes?

Vagy majd a házastársaddal akarod elveszíteni?

2013. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
19: Olyan ronda vagyok, hogy az életben örülök, ha egy, azaz egy alkalmam lesz hogy valakit lefektessek. Ennyi. Nyilván örülnék, hogyha ezután elvehetném, de nem erkölcsi vagy vallási okokból, hanem mert kb. az a lány lesz az az egy a sokezerből, aki el tudja fogadni az ocsmányságom.
2013. máj. 15. 19:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!