Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek egy lánynak kb....

Szerintetek egy lánynak kb. hány évesen normális ha elveszti a szüzességét?

Figyelt kérdés
Szerintem 16+, de nem tudom, mert nekem sokan azt mondták hogy 14 évesen már statisztikailag el kell. Én még nem most fogom, de ez érdekelne.
2013. máj. 11. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
17-18, korábban ne.. De a mai világban :/
2013. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
video?
2013. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is kb 16.. bár kinek mi.. van aki korábban van aki később .. mindenki akkor veszítse el amikor jól esik nek.
2013. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem is 17-18
2013. máj. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Statisztikailag el kell..."

Szerintem erre nincs kor. Akkor, amikor találkozol azzal, akivel ezt szeretnéd megtenni és amikor ehhez úgy is érzed, hogy érett vagy és nagyon nagyon szeretnéd és nem külső (bármilyen) kényszer miatt.

Én inkább alsó határt mondanék, 14 alatt semmiképpen, de még utána is minél később. Ha valaki kellően érett akkor amikor elveszíti, később kevesebb szexuális problémája lesz.

2013. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"14 évesen már statisztikailag el kell"

Statisztikailag tényleg 14 évesen vesztik el, de ez nem azt jelenti, hogy az a normális.

Én 16 évesen terveztem, de nem jött össze kapcsolat ugye... most 17 éves vagyok, és szűz.

Szerintem 16 éves koráig mindenképp várjon vele az ember. :)

2013. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 érzékek birodalma válasza:
18+
2013. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

5., megint.

Ez a várjon vele, amíg x idős nem lesz...Én viszonylag korán vesztettem el, 14-15, de a következő a pasi, akihez közöm volt, megerőszakolt. Áldom az eget, hogy nem ő volt az első...Tudom, egyedi eset. De ha valakivel tényleg megvan minden, kár csak azért várni, mert még nem vagy mondjuk 16, vagy 18. Lehet olyan szerelmes életedben nem leszel, mint épp akkor vagy, és CSAK azért várni, mert még x éves vagy, butaság. ( ha van bármi más ok, a legkisebb bizonytalanság, vagy bármi, akkor viszont nem szabad!!! mindegy hány éves vagy)

Mindezek ellenére én is azt mondom, hogy ki kell várni a megfelelő partnert. És inkább húzni az időt, amíg 1000, 10000%ig biztos nem vagy, hogy ő a megfelelő és már tényleg szeretnéd. (de ne kor miatt)

2013. máj. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!