Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek gáz egy sátorozós...

Szerintetek gáz egy sátorozós partin elveszteni a szüzességem? A bulin 2 lány és velem együtt 3 fiú lesz (na és persze 1 kis alkohol).

Figyelt kérdés
Mindkét lány bejön valamilyen szinten, nagyon jó barátom mindkettő, bár az egyikkel már óvodás korom óta szeretnék járni valahogy soha nem mertem neki megmondani a tutit.Kétségbe vagyok esve amiért 16,5 vagyok és meg 1 komolyabb barátnőm se volt
2013. máj. 5. 21:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem h nem most fogod elvesziteni a szüzességed xdd de azért sok sikert
2013. máj. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Igazából rosszul fogalmaztam meg a kérdést, az gáz e, hogy nem olyannal veszítem el, akibe totálisan szerelmes vagyok, hanem olyannal akit nagyon nagyon szeretek mint barátot?
2013. máj. 6. 16:31
 13/13 anonim ***** válasza:
mostanság lesz ez a sátorozás?
2013. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!