Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A Fű és az Alkohol együtt...

A Fű és az Alkohol együtt nagyon gáz?

Figyelt kérdés
ha a kettőt csinálom együtt akkor lesz valami bajom az alap hatásokon kívül?

2012. jún. 18. 12:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem, de addig rettenetes, legalábbis nekem.
2012. jún. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
max rosszul leszel és hánysz.
2012. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Antimod ***** válasza:
Külön is azok.
2012. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer vegyítettem a kettőt,annyira elkezdtem szédülni,hogy lábra sem tudtam állni több mint egy óráig és hánytam.Megfogadtam,hogy soha többé nem csinálok ilyet,azóta fű sem volt a kezemben.
2012. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Főleg akkor lesz katasztrófális a hatás,ha ittasan füvezel!Én egyszer jártam így és azt hittem,hogy belehalok,annyira rosszul voltam,szédültem,nem tudtam lábra állni,folyamatosan hánytam,reszkettem.Szinte nem is voltam magamnál.Borzasztó élmény volt!Nem ajánlom senkinek,hogy kipróbálja!
2012. jún. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
és ha csak mértékkel mind2-őt?
2012. jún. 18. 13:23
 7/14 anonim ***** válasza:
A fű magában épp elég káros, hiába mondják hogy még senki nem halt bele, idegrendszeri zavarokat okozhat, lásd Hollandiában a megnövekedett skizofréniás eseteket. Ráadásul a májadat is jól igénybeveszi ez a kombó.
2012. jún. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
jó hát akkor bölcsebb csak az egyiket!
2012. jún. 18. 13:32
 9/14 anonim ***** válasza:

ne egyszerre csináld

hanem mondjuk füvezz délután

aztán igyál este

2012. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Elsőre mindenképp. Ha gyakorlod kisülhet jó is (de nem taccs részegen félgramm meg ilyenek, mert az szinte bárkinél hányást okoz) hanem enyhe spiccesség meg pár slukk... De az első pár ilyennél akkor is rosszul leszel
2012. jún. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!