Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A Fű és az Alkohol együtt...

A Fű és az Alkohol együtt nagyon gáz?

Figyelt kérdés
ha a kettőt csinálom együtt akkor lesz valami bajom az alap hatásokon kívül?

2012. jún. 18. 12:38
1 2
 11/14 anonim válasza:
0%
de hulyeseget beszelsz nem lesz rosz nyugi szedules hasfajas fejfajas hanyas lehet korhazba kerulsz legroszab esetbe megdoglesz de ebbe mi lehet a rosz szerinte
2013. szept. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
egyetemista vagyok.. az első pár alkalomkor ha nem csinálod elég mértékletesen, akkor gáz lehet. de am mind2 hatása élénkebb lesz. én kimondottan élvezem, csak a pénztárcám tartalmát sajnálom. az előbbi kommentekhez csak annyit tudok hozzáfűzni, h aki nem bírja az ne is csinálja (aki hülye haljon meg ;) ) ez természetesen a fűre vonatkozik első körben, aki hajlamos a skizofréniára az természetesen ne füvezzen, meg aki bármilyen lelki problémájára a fűtől várja a megváltást. véleményem szerint az emberek max 30% fű-kompatibilis, a többiek nem tudják pszichésen kezelni. :)
2013. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
En eleg parazos vagyok ezert ha iszok egy kicsit tepes elott akkor nem szoktam parazni
2016. jan. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha beszívsz és utána max 1-2 sör az még jó, kicsit megcsavarja az élményt

Viszont ha ittasan szívsz egy cigit borzasztó rosszul leszel, 1-2 órás folyamatos hányás garantált

2016. febr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!