Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23 éves lány vagyok és még...

23 éves lány vagyok és még szűz szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Nem volt még komoly kapcsim nem vagyok bányarém csak erkölcsös nevelést kaptam és eddig csak féreg pasikkal volt kapcsolatom nagyon válogatós vagyok és mindig bele választok csak degenerált férfiak vannak a világon akik csak a szexet akarják ?

2013. ápr. 28. 20:26
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Hát,én őszinte vagyok,és sokakat meg is bántok ezzel...Ezért is van kevés barátom.

Aszem a 14-5. voltam,aki szerint ciki.

Mert az nagyon furcsa,hogy eddigre senki nem volt,akivel úgy meg lettél volna,hogy engedd magad neki.

Ha csak nem vallási okai vannak.Akkor is hülyének foglak nézni,de legalább tisztellek is,hogy tartod magad a vallásodhoz.

2013. ápr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem csak furcsa. Vagyis inkább az furcsa, hogy 23 éves korodra még nem találtál egy normális pasit sem.


"degenerált férfiak vannak a világon akik csak a szexet akarják ?"


Kis butus, hallottál már arról, hogy a szex jó? Hogy létezik orgazmus? Igen, a pasik akarják a szexet, de ezért még nem degeneráltak. Az még oké, hogy tizenévesen az elsőnél nem rakja szét a (normálisabb) csaj a lábát második nap, de azért 20 év felett ( abból kiindulva, hogy a csajok az idősebb pasikat választják ) már nem szokás ebből ilyen nagy ügyet csinálni - szerintem. Erkölcsös nevelés ide, vagy oda, sosem értettem miért kell ebből a szüzesség/szex dologból ilyen nagy felhajtást csinálni.


Ismeretlenül nem tudlak és nem is akarlak megítélni, de feltételezem, hogy "normális" vagy. Az én elképzelésem szerint jön egy pasi, akinek bejössz, lehet első héten ágyba, aztán még nem lehet. Biztos vár egy darabig, de ez előbb utóbb konfliktust szül, majd az a vége, hogy degeneráltak a pasik :) Bocs, hogy pasi szemmel nézem a helyzetet.


Azért kíváncsi lennék, mit jelent nálad a "féreg pasikkal volt kapcsolatom", mit jelent, hogy féreg pasi és milyen volt a kapcsolat. Az is érdekelne, mit lett az erkölcsös neveltetésed következménye, mit gondolsz a szexről, a kapcsolatról stb.

/nem kötekedni akarok, csak kíváncsi vagyok/

2013. ápr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2013. ápr. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
ha mondjuk 2 hónap múlva akarja akkor te vagy a prűd :)
2013. ápr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Nem ciki :)
2013. ápr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Nem ciki! Az a ciki aki annak tartja! És igen minden férfi csak azt akarja! De szerintem azért ne irogasd ki és ne hireszteld, hogy szűz vagy még a végén átb.sznak aztán meg megb.sznak!
2013. ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
nem csak féreg pasik vannak a világon, az én barátom okos, udvarias és figyelmes :D de előtte két évig jártam egy barommal :/
2013. ápr. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!